LUNA ve UST, Do Kwon Sahiplerinden ‘Güçlü Kalmalarını’ İstiyorken Sıfıra Yaklaşıyor – Kripto Haberleri

LUNA ve UST, Do Kwon Sahiplerinden ‘Güçlü Kalmalarını’ İstiyorken Sıfıra Yaklaşıyor

Do Kwon, fiyat sıfıra yaklaştıkça LUNA sahiplerini “güçlü kalmaya” çağırdı. UST stablecoin’inin USD ile parite kaybetmesinin ardından fiyatlar düştü ve bu sabah yeni bir düşük seviyeye geriledi. LUNA, UST Sıfıra Doğru Düşüş Yazı yazarken, LUNA/USD kendi fiyatından marjinal olarak daha yüksek olan 5.45$’dan işlem görüyor. […]

Do Kwon, fiyat sıfıra yaklaştıkça LUNA sahiplerini “güçlü kalmaya” çağırdı. UST stablecoin’inin USD ile parite kaybetmesinin ardından fiyatlar düştü ve bu sabah yeni bir düşük seviyeye geriledi.

LUNA, UST Sıfıra Doğru

Yazı yazarken, LUNA/USD 5.45$’dan işlem görüyor ve bu, önceki düşük seviyesi olan 4.21$’dan marjinal olarak yüksek.

Olayları bir perspektife oturtmak gerekirse, fiyatlar dünkü 34.28$’lık zirveden yaklaşık %90 düştü ve ondan sadece yedi gün sonra 88.40$’dan işlem gördü.

Dolar paritesini kaybetmesinin ardından kısa bir rallinin ardından UST, bugün erken saatlerde 0.2998 $’lık bir dibe vurarak sıfıra doğru hareket etti.

Bu, 0.9486$’dan işlem görmesine 24 saatten az bir süre kaldı, ancak piyasalar, bir “kurtarma planı” üzerinde çalıştığı söylenen LUNA’nın kurucusu Do Kwon’un iletişim eksikliğinden dolayı panikledi.

Bazıları hala algoritmik stabilcoinlerin öncülüne güvense de, UST’nin gelecekteki gelişmelerin bir parçası olacak kadar uzun süre hayatta kalıp kalmayacağı henüz görülmedi.

Kwon, kısa süre önce Terra topluluğuna daha önemli bir güncelleme sağladı ve şunları kaydetti:

Son 72 saatin hepiniz için son derece zor olduğunu anlıyorum – bu krizi atlatmak için her birinizle birlikte çalışmaya kararlı olduğumu bilin ve bundan çıkış yolumuzu inşa edeceğiz.

LUNA kurucusu UST hakkında şunları söyledi: “Her şeyden önce, ileriye giden tek yol, daha önce çıkmak isteyen stablecoin arzını emmek olacak. UST tekrarlamaya başlayabilir.” Kwon daha sonra “UST’nin arz fazlalığını” azaltmak için bazı teknik beklentiler sundu.

LUNA ve UST’nin bu büyük çöküşle güven sarsıldıktan sonra geri dönebileceğini düşünüyor musunuz? Aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin.

.

LUNA ve UST, Do Kwon Sahiplerinden ‘Güçlü Kalmalarını’ İstiyorken Sıfıra Yaklaşıyor
adlı haberi okudunuz. Diğer haberler için aşağıya kaydırınız.

kaynak: www.bitcoin-rss.com

Sevdiklerinle Paylaş: