Mesai sonrası en çok değişenler: Apple, Cassava Sciences, Canoo, Digital World Acquisition Corp. – Finans Haberleri

Mesai sonrası en çok değişenler: Apple, Cassava Sciences, Canoo, Digital World Acquisition Corp.

Yahoo Finance’de en çok trend olan mesai sonrası kuponları:

Elma (AAPL): Credit Suisse, Apple’ı nötrden fazla kiloya yükseltti ve hisse başına fiyat hedefini hisse başına 201$’a yükselterek Salı günkü kapanışa göre %16’lık bir artış gösterdi. Analist Shannon Cross, Apple’ın büyüyen hizmetler işinin ve geniş müşteri tabanının hisse için yükseliş itici güçleri olduğunu belirtti. Apple hisseleri geçen ay %15 değer kazandı.

Dijital Dünya Edinme Şirketi (DWAC): SPAC, Trump’ın medya şirketi ile birleşmeye hazırlanan Digital World Acquisition Corp., en son çeyrek için ‘finansal tabloları hazırlamak için ek zamana ihtiyaç olduğunu’ belirterek kazanç raporunu erteledi. Digital World Acquisition Corp., 10-Q Formunu beş günlük ödemesiz süre içinde sunabileceğini tahmin ediyor. Gecikme, DWAC’ın hissedarlardan Trump Media ile olan anlaşmasını bir yıl kadar 8 Eylül 2023’e kadar uzatmak için son tarihin uzatılması yönünde oy kullanmalarını istemesinin ardından geldi.

Manyok Bilimleri (SAVA): Hisseler, yönetim kurulu üyesi ve tanınmış yatırımcı Sanford Robertson’ın şirketin 100.000 hissesini 2 milyon doların biraz üzerinde satın aldığının açıklanmasının ardından yükseldi. Yasal başvurular, Cassava CFO’su Eric Schoen’in de bu ayın başlarında hisse satın aldığını ve hisse başına 19.95 $ karşılığında toplam 2.500 hisse satın aldığını ortaya koydu.

kano (GÖEV): Elektrikli araç girişiminin hisseleri, bir Form 4 başvurusunun CEO ve Başkan Tony Anguila’nın şirketteki hissesini artırdığını göstermesinin ardından saatler sonra yükseldi. Anguila 200.000 hisseyi 3.99 dolardan satın aldı. Bu ayın başlarında Canoo, ikinci çeyrekte zararlarının arttığını bildirerek, Roth Capital’in hisse senedi notunu satın almaktan nötre indirmesini ve fiyat hedefini hisse başına 3,50$’a düşürmesini istedi.

Yahoo Finance platformunun en son trend hisse senetleri için buraya tıklayın

Hisse senetlerini hareket ettiren olaylar da dahil olmak üzere en son borsa haberleri ve derinlemesine analizler için buraya tıklayın

Yahoo Finance’den en son finans ve iş haberlerini okuyun

Apple veya Android için Yahoo Finance uygulamasını indirin

Twitter, Facebook, Instagram, Flipboard, LinkedIn ve YouTube’da Yahoo Finance’i takip edin

Mesai sonrası en çok değişenler: Apple, Cassava Sciences, Canoo, Digital World Acquisition Corp.
adlı haberi okudunuz. Diğer haberler için aşağıya kaydırınız.

kaynak: finance.yahoo.com

Sevdiklerinle Paylaş: