MEXC İlk Olarak Tüm Spot İşlemler için SIFIR Maker Ücreti Promosyonunu Duyurdu – Kripto Haberleri

MEXC İlk Olarak Tüm Spot İşlemler için SIFIR Maker Ücreti Promosyonunu Duyurdu

[PR – Please read disclaimer] Önde gelen dijital varlık ve kripto para alım satım platformu MEXC, ilk olarak 31 Ağustos’tan itibaren tüm spot alım satım kullanıcıları için 0 yapıcı ücret oranı sunuyor. 0 üretici ücreti politikası, MEXC’deki tüm spot ticaret çiftleri için geçerlidir. Bu, getirilen çığır açan bir kullanıcı deneyimi düzeyine işaret ediyor. […]

[PR – Please read disclaimer]

Önde gelen dijital varlık ve kripto para alım satım platformu MEXC, ilk olarak 31 Ağustos’tan itibaren tüm spot alım satım kullanıcıları için 0 yapıcı ücret oranı sunuyor. 0 üretici ücreti politikası, MEXC’deki tüm spot ticaret çiftleri için geçerlidir. Bu, tüm tüccarlar için kripto alanına getirilen çığır açan bir kullanıcı deneyimi seviyesine işaret ediyor.

Şimdilik raporlar, CoinMarketCap’e göre MEXC’nin günlük 1,6 milyar dolarlık spot işlem hacmine ulaştığını ve MEXC’de 1.500’den fazla işlem çiftinin listelendiğini gösteriyor. Sıfır üretici ücreti politikası tanıtılırken, dünya çapında 7 milyondan fazla kullanıcı, her bir spot ticaret faaliyetinde promosyondan yararlanacak.

“Önce Kullanıcılar, Önce Hizmet” değeri ile MEXC, 2018’de kurulduğundan bu yana sürekli değişen kripto para piyasasında kullanıcı deneyimi konusunda çaba göstermeye ve rekabetçiliğini korumaya devam ediyor. MEXC ekibi, özellikle geçtiğimiz aylarda sınırları başarılı bir şekilde zorladı . Nisan ayında MEXC, dünyanın dört bir yanındaki insanların NFT’lere daha uygun fiyata katılmasına yardımcı olmak için ilk olarak NFT Index ürününü tanıttı. Ağustos ayında MEXC, MX/USDT kalıcı ticaretini tanıttı ve ardından platformda ticaret madenciliği özelliğini ve daha fazlasını başlattı.

MEXC’nin Başkan Yardımcısı Andrew Weiner, “Sektördeki tüm spot ticaret çiftleri için sıfır yapıcı ücreti açıklayan ilk borsa olarak, MEXC, piyasadaki her değişiklikte kullanıcı topluluğumuzdan destek ve güven kazanmaya devam ediyor. Kullanıcı deneyimini daha zahmetsiz ve sorunsuz hale getirmeye kendimizi adadık.”

Promosyon 31 Ağustos 15:00’ten (UTC) bir sonraki duyuruya kadar açılır. Daha fazla ayrıntı için lütfen resmi duyurular için MEXC web sitesini takip etmeye devam edin.

MEKSİ hakkında

MEXC, spot, ETF, vadeli işlemler, Staking, NFT Endeksi vb. için tek noktadan kripto para ticareti hizmetleri sağlayan ve dünya çapında 7 milyondan fazla kullanıcıya hizmet veren dünyanın önde gelen kripto para ticaret platformudur. Çekirdek ekip, geleneksel finans alanında sağlam bir geçmişe sahiptir ve kripto para birimi ürünleri ve hizmetleri açısından profesyonel finansal ürün mantığına ve teknik güvenlik garantilerine sahiptir. Ekim 2021’de MEXC Global, “Asya’daki En İyi Kripto Para Borsası” unvanını kazandı. Şu anda 1.500’den fazla kripto para biriminin ticaretini desteklemektedir ve yeni projeler ve en çok ticareti yapılabilir kategoriler için en hızlı başlatma hızına sahip ticaret platformudur. Daha fazla bilgi için web sitesini ve blogu ziyaret edin ve MEXC Global ve MEXC Research’ü takip edin.

MEXC İlk Olarak Tüm Spot İşlemler için SIFIR Maker Ücreti Promosyonunu Açıkladı yazısı CryptoPotato’da ilk olarak göründü.

MEXC İlk Olarak Tüm Spot İşlemler için SIFIR Maker Ücreti Promosyonunu Duyurdu
adlı haberi okudunuz. Diğer haberler için aşağıya kaydırınız.

kaynak: www.bitcoin-rss.com

Sevdiklerinle Paylaş: