Mobil veri ağı Nodle (NODL) yarım milyon token sahibine ulaştı – Kripto Haberleri

Mobile data network Nodle (NODL) reaches half a million token holders

Mobil veri ağı Nodle (NODL) yarım milyon token sahibine ulaştı

Polkadot’ta dünya çapında milyarlarca cihazı bağlamak için güvenli, düşük maliyetli bağlantı ve veri likiditesi sağlayan merkezi olmayan bir ağ olan Nodle, bugün yarım milyon jeton sahibine (1 Ağustos 2022 itibariyle Subscan başına) ulaştığını ve projeyi getirdiğini duyurdu. İnsanları akıllı telefonla çalışan ilk merkezi olmayan ağı kurmaları için güçlendirme misyonuna daha yakın. sahip olmak […]
Post Mobile veri ağı Nodle (NODL), CryptoNinjas’ta ilk kez ortaya çıkan yarım milyon token sahibine ulaştı.

Polkadot’ta dünya çapında milyarlarca cihazı bağlamak için güvenli, düşük maliyetli bağlantı ve veri likiditesi sağlayan merkezi olmayan bir ağ olan Nodle, bugün yarım milyon jeton sahibine (1 Ağustos 2022 itibariyle Subscan başına) ulaştığını ve projeyi getirdiğini duyurdu. İnsanları akıllı telefonla çalışan ilk merkezi olmayan ağı kurmaları için güçlendirme misyonuna daha yakın.

Mobil öncelikli bir yaklaşıma sahip olmak, kullanıcılar için giriş engelini azaltır ve herhangi bir ek ekipman veya ön bilgi olmadan herkesin bir anten veya “düğüm” olarak ağa hızlı bir şekilde katılmasına olanak tanır. Web3’ü fiziksel dünyaya getiren Nodle, maddi olarak var olan sensörleri ve cihazları okumak için akıllı telefonlardan yararlanır.

Cihazın konumu, yalnızca şebeke kapsama alanına katkıya dayalı ödülleri hesaplamak ve sahiplerinin talebi üzerine Bluetooth cihazlarının yerini belirlemek için kullanılır. “Düğümler” (akıllı telefonlar), ağ kullanılabilirliği ve bağlanabilirliği sağlamak için ödüllendirilir. Herkesin sahip olduğu bir kaynakla (akıllı telefonları) katılabileceği bir ekosistem oluşturmak, Nodle’ın kapsayıcılık ve erişilebilirlik taahhüdünün anahtarıdır.

“Birçok web3 şirketi henüz yerel bir uygulama geliştirmediği ve başlatmadığı için Nodle Ağı, blok zinciri ve mobil cihazlar açısından ilk hamle avantajı yaşıyor. Zamanla bu, bir web sitesi olmadan pazara girecek bir şirket gibi olacak – bugün pratik olarak düşünülemez.”– Nodle Ekibi

Nodül Zinciri

Nodle, ağ kullanılabilirliği ve bağlantı sağlamak için NODL kazanan cep telefonları tarafından desteklenmektedir. Kullanıcılar fiziksel varlıkları bağlar ve güvence altına alır, kayıp veya değerli öğeleri takip eder, sensör verilerini yakalar, güvenlik sertifikalarını doğrular ve daha fazlasını yapar. Bu veriler, tüketici elektroniği üreticileri, işletmeler, akıllı şehirler, finans sektörü ve daha fazlası için öngörüler sağlar. Nodle, kurulduğu 2017 yılından bu yana baz istasyonu sayısı bakımından en büyük kablosuz ağlardan biri haline geldi.

Nodle ekonomisi hakkında daha fazla bilgi için Nodle’ın tokenomik belgelerine bakın.

Post Mobile veri ağı Nodle (NODL), CryptoNinjas’ta ilk kez ortaya çıkan yarım milyon token sahibine ulaştı.

Mobil veri ağı Nodle (NODL) yarım milyon token sahibine ulaştı
adlı haberi okudunuz. Diğer haberler için aşağıya kaydırınız.

kaynak: www.bitcoin-rss.com

Sevdiklerinle Paylaş: