NFT Platformu SudoRare Halı, Lansmandan Sonra 850 bin Saat İçin Çekildi – Kripto Haberleri

NFT Platformu SudoRare Halı, Lansmandan Sonra 850 bin Saat İçin Çekildi

ERC-721’den ERC-20’ye takaslar için AAM protokolü, ETH’de 800 bin doların üzerinde para harcandı.

Merkezi olmayan, takas edilemez bir token (NFT) pazarı olan SudoRare’in, müşterilerini gafil avlayan en son kripto projesi olduğu bildiriliyor.

Bugün erken saatlerde kurulan proje, 519 ETH (mevcut fiyatlarla yaklaşık 850.000 dolar) için halı çekildikten altı saat sonra faaliyetlerini durdurdu.

  • Blockchain güvenlik şirketi PeckShield, protokolün arkasındaki yanlışların, boşaltılan fonları her biri 173 ETH alan üç farklı cüzdana zaten gönderdiğini belirtti.

#PeckShieldAlert #rugpull @SudoRare sağlam 519 $ETH (~815 bin $) gibi görünüyor. SudoRare sosyal hesaplarını/gruplarını zaten sildi, sudorare[.]xyz çöktü 3 yeni adrese (173 $ETH/adres) aktarılan fonlar çalındı: 0x75c3b2…3981 0x0498d1…8074 0xbFb784…7EAa https://t.co/O5D7jThYvm https://t.co /mPC4bl4k6W

  • Ayrı bir duyuruda firma, kripto adreslerinden birinin Kraken’de kayıtlı bir kullanıcıya ait olduğunu belirtti.
  • Olaylar ortaya çıktıktan kısa bir süre sonra, SudoRare’in arkasındaki ekip, Twitter’dan ve resmi web sitesinden tüm içeriklerini silerek, halı çekmenin doğasıyla ilgili önceki şüpheleri doğruladı.
  • Proje kurucuları 519 ETH (yaklaşık 850.000 $) boşaltmanın yanı sıra Lookrare (LOOKS) ve USD Coin (USDC) tokenlerini de çaldı.
  • SudoRare’in bir dolandırıcılık planı olabileceğine dair çok sayıda uyarı olduğunu belirtmekte fayda var. Kripto topluluğu, projenin Twitter’da birden çok kez anonim bir ekibe sahip olduğu konusunda uyarırken, kurucuların kullanıcılara vaat ettiği gerçeküstü geri dönüşler başka bir kırmızı bayraktı.

NFT Platformu SudoRare Halısı, Başlatıldıktan Sonra 850.000 Saat İçin Çekildi yazısı, CryptoPotato’da ilk olarak ortaya çıktı.

NFT Platformu SudoRare Halı, Lansmandan Sonra 850 bin Saat İçin Çekildi
adlı haberi okudunuz. Diğer haberler için aşağıya kaydırınız.

kaynak: www.bitcoin-rss.com

Sevdiklerinle Paylaş: