NFT Tech, Sony’nin Spor NFT’lerinde Dayanağı Güçlendirmek için Hawk-Eye Yenilikleriyle İş Ortaklığı Yapıyor – Kripto Haberleri

NFT Tech, Sony’nin Spor NFT’lerinde Dayanağı Güçlendirmek için Hawk-Eye Yenilikleriyle İş Ortaklığı Yapıyor

Kripto para

VANCOUVER, British Columbia–NFT Technologies Inc. (NEO:NFT)(FRA:8LO)(OTC:NFTFF) (“Şirket” veya “NFT Tech”), merkezi olmayan mülkiyeti, NFT’leri ve metaverse’i yaygınlaştıran lider bir teknoloji şirketidir. kamu pazarları, canlı spor verilerini spor NFT pazarının muazzam potansiyeline bağlamak için Sony’nin Hawk-Eye Innovations ile ortaklığını bugün duyurdu. Sony’nin Hawk-Eye Yenilikleri, spor dünyasına sınıfının en iyisi hakemlik, yayın ve dijital çözümler sunuyor. Avustralya Açık AO Artball’da Cannes Lion ödüllü çalışmalarıyla canlı spor verileri ve spor NFT’lerini birbirine bağlamada öncü olan NFT Technologies Inc. (NEO:NFT)(FRA:8LO)(OTC:NFTFF), Hawk-Eye ile ortak olun … CryptoCurrencyNews.com’daki Tam Makaleyi Okuyun Bitcoin, ethereum, ilk madeni para teklifleri, ICO’lar, ethereum ve diğer tüm kripto para birimleri hakkında en son kripto para birimi haberlerini alın. Kripto para borsalarında nasıl işlem yapacağınızı öğrenin. Crypto Currency News tarafından sağlanan tüm içerik Kullanım Koşullarımıza ve Sorumluluk Reddi Beyanımıza tabidir.

VANCOUVER, British Columbia–NFT Technologies Inc. (NEO:NFT)(FRA:8LO)(OTC:NFTFF) (“Şirket” veya “NFT Tech”), merkezi olmayan mülkiyeti, NFT’leri ve metaverse’i yaygınlaştıran lider bir teknoloji şirketidir. kamu pazarları, canlı spor verilerini spor NFT pazarının muazzam potansiyeline bağlamak için Sony’nin Hawk-Eye Innovations ile ortaklığını bugün duyurdu.

Sony’nin Hawk-Eye Yenilikleri, spor dünyasına sınıfının en iyisi hakemlik, yayın ve dijital çözümler sunuyor. Avustralya Açık AO Artball’da Cannes Lion ödüllü çalışmalarıyla canlı spor verileri ve spor NFT’lerini birbirine bağlamada öncü olan NFT Technologies Inc. (NEO:NFT)(FRA:8LO)(OTC:NFTFF), Hawk-Eye ile ortak…

Bitcoin, ethereum, ilk madeni para teklifleri, ICO’lar, ethereum ve diğer tüm kripto para birimleri hakkında en son kripto para birimi haberlerini alın. Kripto para borsalarında nasıl işlem yapacağınızı öğrenin.

NFT Tech, Sony’nin Spor NFT’lerinde Dayanağı Güçlendirmek için Hawk-Eye Yenilikleriyle İş Ortaklığı Yapıyor
adlı haberi okudunuz. Diğer haberler için aşağıya kaydırınız.

kaynak: www.bitcoin-rss.com

Sevdiklerinle Paylaş: