Ön piyasada en büyük hamleleri yapan hisse senetleri: Signify Health, Bed Bath & Beyond, AMC ve daha fazlası – Borsa – Finans Haberleri

Ön piyasada en büyük hamleleri yapan hisse senetleri: Signify Health, Bed Bath & Beyond, AMC ve daha fazlası

Ön pazardaki en büyük taşıyıcılardan bazılarına bir göz atın:

Signify Health (SGFY) – Signify Health, evde sağlık hizmetleri sağlayıcısı için potansiyel bir ihale savaşı tırmanırken, piyasa öncesi ticarette %37,5 arttı. Daha önce CVS Health’in (CVS) Signify’ı izlediğini bildiren The Wall Street Journal’a göre Amazon.com (AMZN) ve UnitedHealth’in (UNH) teklif verenler arasında olduğu söyleniyor.

Bed Bath & Beyond (BBBY) – Bed Bath & Beyond, Cuma günkü %40’tan fazla düşüşün ardından piyasa öncesi işlemlerde %10,2 daha kayıyor. Bu satış, yatırımcı Ryan Cohen’in ev eşyaları perakendecisindeki hisselerini sattığı haberini takip etti. Bloomberg ayrıca bazı tedarikçilerin ödenmemiş faturalar nedeniyle Bed Bath & Beyond’a sevkiyatları durdurduğunu da bildiriyor.

AMC Entertainment (AMC) – Sinema salonu zincirinin hissesi, AMC’nin sözde “APE” tercihli sermaye birimlerinin piyasaya sürülmesinden önce ön pazarda %30,6 düştü. CEO Adam Aron, yatırımcılara, AMC varlıklarının toplam değerinin normal hisselerin ve özel temettü olarak verilen yeni birimlerin bir kombinasyonu olacağını hatırlatan bir tweet attı. AMC hisseleri, ABD sinema zinciri Regal Cinemas’ın İngiliz ebeveyni Cineworld’ü çevreleyen mali sıkıntılar tarafından da baskı altına alındı.

Ford (F) – Ford, otomobil üreticisine karşı 1,7 milyar dolarlık bir kararı değerlendiren Cuma günü jüri kararının ardından ön pazarda %2.8 kaybetti. Dava, eski model Super Duty kamyonetlerinde çatının gücünü merkeze alan ölümcül bir kazayla ilgiliydi.

Occidental Petroleum (OXY) – Occidental Petroleum, Cuma günü yaklaşık %10’luk bir kazancın ardından piyasa öncesi eylemde %1.4 geri verdi. Bunu, Warren Buffett’ın Berkshire Hathaway’inin (BRK.B) düzenleyicilerden enerji üreticisinin %50’sine kadarını satın almak için izin aldığı haberini takip etti. Berkshire şimdiden Occidental’in en büyük hissedarı.

Tesla (TSLA) – Tesla CEO’su Elon Musk, yazılımın güncellenmiş bir sürümünün geniş çapta piyasaya sürülmesinin ardından şirketin Tam Kendi Kendine Sürüş yazılımının fiyatının önümüzdeki ay 3.000 ila 15.000 ABD Doları arasında artacağını söyledi. Tesla hisseleri ön pazarda %2.1 düştü.

Netflix (NFLX) – Netflix, CFRA’nın hisse senedini “bekletme”den “satmaya” düşürmesinin ardından piyasa öncesi işlemlerde %2,4 düştü. Firma, Netflix’in Temmuz ortasındaki en düşük seviyelerinden %40 artış göstermesinin ardından S&P 500’ün altında performans göstermesinin muhtemel olduğunu söyledi.

VF Corp. (VFC) – VF’nin Vans ayakkabı ve giyim markası için iyimser rehberliği konusundaki belirsizliğe işaret eden VF’nin notu Cowen’deki “üstün performans”tan “piyasa performansı”na düşürüldü. VF, piyasa öncesi harekette %2,6 düştü.

DocuSign (DOCU) – Elektronik imza şirketinin notu RBC Capital’da “üstün performans”tan “sektör performansı”na düşürüldü. RBC, diğer sorunların yanı sıra yürütme sorunları ve daimi bir CEO’nun mevcut olmaması nedeniyle geri dönüşe giden uzun bir yol görüyor. DocuSign, piyasa öncesi işlemlerde %4,5 düştü.

.

Ön piyasada en büyük hamleleri yapan hisse senetleri: Signify Health, Bed Bath & Beyond, AMC ve daha fazlası
adlı haberi okudunuz. Diğer haberler için aşağıya kaydırınız.

kaynak: www.cnbc.com

Sevdiklerinle Paylaş: