Önerilen Ethereum PoW Fork Token, 6 Günden Az Bir Sürede Piyasa Değerinin Yarısını Kaybetti – Kripto Haberleri

Önerilen Ethereum PoW Fork Token, 6 Günden Az Bir Sürede Piyasa Değerinin Yarısını Kaybetti

Ağın yedi yıl boyunca PoW kullanmasının ardından, 32 gün içinde Ethereum’un bir iş kanıtı (PoW) konsensüs algoritmasından hisse kanıtı (PoS) sistemine geçmesi bekleniyor. Test ağları yeni kuralları uygularken, çoğu insan nispeten sorunsuz bir ana ağ geçişi hayal ediyor. Bununla birlikte, başka bir zincirin Ethereum şubesinden ayrılması bekleniyor. […]

Ağın yedi yıl boyunca PoW kullanmasının ardından, 32 gün içinde Ethereum’un bir iş kanıtı (PoW) konsensüs algoritmasından hisse kanıtı (PoS) sistemine geçmesi bekleniyor. Test ağları yeni kuralları uygularken, çoğu insan nispeten sorunsuz bir ana ağ geçişi hayal ediyor. Bununla birlikte, başka bir zincirin Ethereum şubesinden ayrılması bekleniyor ve 8 Ağustos’tan bu yana, ETHW adı verilen önerilen çatal, birkaç IOU pazarında piyasa değeri kazandı. Toplanan değere rağmen, potansiyel token altı günden daha kısa bir sürede USD değerinin yarısından fazlasını kaybetti.

ETHW Değer Yakalarken, Önerilen Ethereum Fork Token’ın Fiyatı %53’ten Fazla Titreme

Bitcoin madencisi Chandler Guo, Ethereum’un yeni bir iş kanıtı (PoW) versiyonu hakkında konuşmaya başladığından beri, zincir hisse kanıtına (PoS) geçtikten sonra, fikir biraz çekiş kazandı. Kripto varlık borsası Poloniex, ETHW pazarlarının lansmanını açıkladı ve ethereumpow.org adlı yeni bir web sitesi var.

Coinmarketcap.com’dan alınan istatistikler, MEXC, Digifinex, Gate.io ve Poloniex’in ETHW IOU pazarlarını listelediğini gösteriyor. Ancak ETHW sitesi ayrıca bir dizi “topluluk, borsa, madenci ve bireyle bağlantıya sahip olduğunu iddia ediyor. [that] ETHW’yi mümkün kılmak için birlikte çalıştık.” Twitter dikey eğilimleri, ETHW çatalının zorlu Ethereum destekçileri arasında tartışmalı olduğunu ve Ethereum Classic destekçilerinin de buna dahil olduğunu gösteriyor.

Web sitesi, ETHW borsa listeleri aracılığıyla bağlantıları ve Binance, FTX, Antpool, Poolin, Coincheck, Huobi, Hiveon, Flexpool.io, 2miners.com, F2pool ve Bitfly gibi söz konusu işletmelerle iddia edilen madencilik destekçilerini gösteriyor. ETHW, şu ana kadar yaklaşık altı gündür IOU piyasaları sunan borsalarda listeleniyor.

Ethereumpow.org ayrıca bir köprü ortağı olduğunu iddia ediyor ve sitede Bridgetech’in logosunun reklamını yapıyor. Piyasalar resmi olarak piyasaya sürüldüğünde ve ETHW kapıdan çıktığında, değer birim başına yaklaşık 141,36 $ ile tüm zamanların en yüksek seviyesine sıçradı.

O zamandan beri ETHW %53 değer kaybetti ve ETH’nin mevcut değerine kıyasla ETHW mevcut piyasa fiyatlarında %3.2’yi temsil ediyor. ETHW, 10 Ağustos 2022’de tüm zamanların en düşük seviyesini gördü ve coin başına 65.17$’a ulaştı ve yazı yazılırken %1.9 artışla birim başına yaklaşık 66.10$’dan işlem gördü.

Bu ETH1-ETH2 çatalı ile ETC-ETH çatalı arasında 5 ana fark vardır. (1) ETC-ETH çatalı esas olarak ideolojiden kaynaklanıyordu. PoW’a karşı PoW’du; madenciler, hangi zincir daha kârlıysa onu benimseyebilirlerdi.

ETHW’nin değeri, yazının yazıldığı sırada birim başına yaklaşık 43,86 dolar olan ethereum classic’in (ETC) mevcut değeriyle daha karşılaştırılabilir. Bu, ETHW’nin bugün USD değerinde ETC’nin mevcut değerinden 23 $ daha yüksek olduğu anlamına geliyor. Yine de birçok kripto destekçisi, ETC’nin ideolojik nedenlerle nasıl oluşturulduğunu tartışırken, ETHW’ye “para kapma” deniyor.

Şimdiye Kadar, Ethereum Classic’in Hash Oranında Anlamlı Bir Yükseliş Olmadı

ethereumpow.org’da bahsedilen madencilik havuzlarının çoğu zaten ethereum classic (ETC) madenciliği yapıyor. Örneğin, 2miners.com, ETC’nin PoW ağına saniyede yaklaşık altı terahash (TH/s) ayıran en büyük ikinci ETC madencilik havuzudur.

ETH PoW çatalı benim için ne anlama gelecek: Senaryo A: değer her iki zincire de bölünür Strateji: $ETH karşılığında $ETHW sat Sonuç: eskisinden daha fazla $ETH. Senaryo B: $ETHW değeri başlangıçtan itibaren 0 $ Strateji: hakkında gülerek memler gönderin Sonuç: bedava eğlence Daha iyi bir etkinlik hayal edemiyorum

ETHW çatalına gelince, zinciri desteklediği iddia edilen yukarıda bahsedilen madencilik havuzlarından biri bile madenciliğe başlarsa, ETHW gerçek olacaktır. Şu anda düzinelerce ethereum madenciliği havuzu görünüşte sonuna kadar ETH madenciliği yapıyor, çünkü kripto varlığının yükselişi bunu yapmayı oldukça değerli kılıyor.

ETH’nin hash oranı ETC’lerinkinden çok daha büyük ve şimdiye kadar 28 Temmuz 2022’deki ilk artış dışında ETC’nin hash oranında anlamlı bir artış olmadı. Ethereum şu anda Bitmain’in yeni Antminer E9’u olarak bugün madencilik için en karlı kripto ağlarından biri. , saniyede 2,4 gigahash (GH/s) veya 0,0024 TH/s ile günde yaklaşık 63,43 ABD doları civarında bir kâr elde edebilir.

Önerilen Ethereum çatalı ve IOU jetonunun geçtiğimiz hafta değerinin yarısını nasıl kaybettiği hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu konu hakkında ne düşündüğünüzü aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin.

Önerilen Ethereum PoW Fork Token, 6 Günden Az Bir Sürede Piyasa Değerinin Yarısını Kaybetti
adlı haberi okudunuz. Diğer haberler için aşağıya kaydırınız.

kaynak: www.bitcoin-rss.com

Sevdiklerinle Paylaş: