Oraichain Labs ABD, Sermaye Piyasalarına Erişimi Genişletmeyi Hedefleyen Varlık Tokenizasyon Platformunu Başlattı – Kripto Haberleri

Oraichain Labs US Launches With Asset Tokenization Platform Aiming to Broaden Access to Capital Markets

Oraichain Labs ABD, Sermaye Piyasalarına Erişimi Genişletmeyi Hedefleyen Varlık Tokenizasyon Platformunu Başlattı

[PRESS RELEASE – New Jersey, USA, 21st September 2022] Amerika Birleşik Devletleri’nde kurulan yeni bir FinTech girişimi olan Oraichain Labs US (OLUS), kendisini varlık fraksiyonelleştirmede lider olarak kurarak sermaye piyasalarına erişimi modernleştirme ve genişletme hedefiyle başlıyor. OLUS, güvenli, ölçeklenebilir ve uyumluluk odaklı bir altyapı geliştirecek. […]

[PRESS RELEASE – New Jersey, USA, 21st September 2022]

Amerika Birleşik Devletleri’nde kurulan yeni bir FinTech girişimi olan Oraichain Labs US (OLUS), kendisini varlık fraksiyonelleştirmede lider olarak kurarak sermaye piyasalarına erişimi modernleştirme ve genişletme hedefiyle başlıyor.

OLUS, süreci hem varlık sahipleri hem de yatırımcılar için kolaylaştırmak için merkezi olmayan defter teknolojisinin dönüştürücü gücünden yararlanma hedefiyle güvenli, ölçeklenebilir ve uyumluluk odaklı bir altyapı geliştirecektir.

Blockchain’in benimsenmesi dünya genelinde artıyor, ancak gerçek dünyadaki varlık sahiplerinin çoğu, bu heyecan verici yeni teknoloji trendinden yararlanmak için gereken araçlardan ve uzmanlıktan yoksun. OLUS, gerçek dünya varlıklarını parçalara ayırmak için güvenli ve kullanıcı dostu bir platform geliştirerek, zincir üstü uzmanlığa yönelik artan talebi karşılamak için oluşturulmuştur.

OLUS’un varlık ihracı, yönetimi ve yatırımı için blok zinciri tabanlı iş akışları, sermaye piyasalarında devrim yaratmayı amaçlıyor. Ayrıca OLUS, gerçek dünya varlıklarının zincir üzerinde doğrulanmasını desteklemek için araçlar sağlayarak likiditeye erişim için yeni yollar sunarken uyumluluğun ön planda kalmasını sağlar. OLUS, teknoloji konusunda Oraichain Foundation ile ortaklık kurarak, düzenleyici gereklilikleri karşılamak için KYC’yi, aktarım kurallarını, kilitleme sürelerini ve diğer kontrol işlevlerini uygulayabilen, uyumluluğa duyarlı bir belirteç standardı da geliştirecektir.

Gerçek dünya varlıkları birçok şekil ve boyutta olduğundan, tokenleştirme “herkese uyan tek bir boyut” süreci değildir. Bunu akılda tutarak, OLUS’un ihraç iş akışları, farklı yatırım türlerini uyumlu bir şekilde destekleyebilmek için esnektir. OLUS platformunu kullanarak, hem bireyler hem de kuruluşlar, zincir üzerinde gerekli belgeleri sağlayarak varlıkları tanımlayabilir ve kaydedebilir.

OLUS, yatırım altyapısının yanı sıra, özel mülkiyetteki varlıkların sigortacıları ve alıcıları için durum tespitini kolaylaştırmayı amaçlayan sistemler geliştirmiştir. Varlık ihraççıları, her bir varlık için belgeleri, zincir üzerinde hash edilmiş ve ilgili meta veri havuzunda kalıcı olarak depolanan merkezi olmayan bir dosya depolama platformuna yükleyebilir. Varlık sahipleri daha sonra bu belgeleri düzenli olarak güncelleyerek yatırımcılara performansının, sağlık faktörlerinin ve nakit akışlarının neredeyse gerçek zamanlı anlık görüntüsünü sağlayabilir.

OLUS, başlangıçta altyapısının değerini Amerika Birleşik Devletleri’ndeki gayrimenkul ve küçük ve orta ölçekli işletme (KOBİ) sahiplerine getirmeye odaklanacak ve gelecekte potansiyel olarak diğer varlık sınıflarına genişleyecektir. Özellikle gayrimenkul, geleneksel olarak likit olmayan bir varlık sınıfıdır. Kağıt odaklı karmaşık durum tespiti süreçleri genellikle yatırımcılar için yüksek maliyetlerle sonuçlanır. Bu varlıkların her biri için zincir üzerinde veri toplayarak ve ortak mülkiyeti demokratikleştirerek, varlık sahiplerimizin özkaynaklarındaki değeri açığa çıkarmalarına yardımcı olmak ve basitçe hayatta kalmak yerine ölçeklenmelerine izin vermektir.

Orachain Labs ABD Hakkında

Oraichain Labs US, gerçek dünya ve dijital varlıklar için mevzuata uygun ve güvenli tokenizasyon ürünleri oluşturmaya odaklanan bir FinTech geliştirme şirketidir. Veri şeffaflığına önem veren şirketimiz, dijital varlık ihracına, yönetimine ve yatırımına güven getirerek sermaye piyasalarının büyümesini ve modernleşmesini hızlandırmak için çalışıyor.

Oraichain Labs US, Sermaye Piyasalarına Erişimi Genişletmeyi Amaçlayan Varlık Tokenizasyon Platformu ile Başlattı yazısı ilk olarak CryptoPotato’da ortaya çıktı.

Oraichain Labs ABD, Sermaye Piyasalarına Erişimi Genişletmeyi Hedefleyen Varlık Tokenizasyon Platformunu Başlattı
adlı haberi okudunuz. Diğer haberler için aşağıya kaydırınız.

kaynak: www.bitcoin-rss.com

Sevdiklerinle Paylaş: