OutSad, Metaverse’i Keşfetmek için Etkileyici NFT’leri Başlattı – Kripto Haberleri

OutSad, Metaverse’i Keşfetmek için Etkileyici NFT’leri Başlattı

[PRESS RELEASE – Singapore, Singapore, 2nd August, 2022] OutSad, metaverse kaşiflerinin duygularını ifade etmelerine yardımcı olmak için tasarlanmış benzersiz bir NFT koleksiyonu başlattı. Sanal ortamlarda sosyal ipuçlarının yorumlanmasındaki kısıtlamaların farkında olan OutSad, paralel evrenlerde dolaşırken sahiplerine eşlik edebilecek bir dizi ruh halini değiştiren karakterden oluşuyor. 700 doruk noktası […]

[PRESS RELEASE – Singapore, Singapore, 2nd August, 2022]

OutSad, metaverse kaşiflerinin duygularını ifade etmelerine yardımcı olmak için tasarlanmış benzersiz bir NFT koleksiyonu başlattı. Sanal ortamlarda sosyal ipuçlarının yorumlanmasındaki kısıtlamaların farkında olan OutSad, paralel evrenlerde dolaşırken sahiplerine eşlik edebilecek bir dizi ruh halini değiştiren karakterden oluşuyor.

700 günlük çalışmanın doruk noktası olan OutSad NFT’leri, 3.000’den fazla orijinal resim el yazması ve 4.500 malzeme modeli geliştiren bir sanatçı kolektifi tarafından yaratıldı. 5.000 benzersiz NFT varlığını tamamlamak için yüzlerce yeniden düzenleme gerekti. NFT’lerin her biri, bir dizi metaverse ve sanal dünyaları baştan çıkarmak için kullanılabilecekleri Ethereum blok zincirinde bulunur.

NFT koleksiyonu, mevcut PFP koleksiyonlarının statik tasarımından ve bunların sahiplerinin kişiliğini yansıtmadığı gerçeğinden ilham almıştır. Çoğu NFT, bir “ifşa”nın ardından alıcılarına rastgele verildiğinde, sahibinin kaderinde kendisine çok az benzerlik gösteren bir karakter var. OutSad NFT’lerin her ince duygusal değişimi ve ruh hali değişimini yansıtması ve sahipleri oyun içinde kaderlerini şekillendirecek seçimler yaparken uyum sağlaması amaçlanmıştır.

OutSad NFT’ler rozetler, avatarlar ve profil resimleri olarak kullanılabilen PFP’ler olarak hizmet etmenin yanı sıra üyelik rozetleri olarak da çalışır. Bunlar, acemi OutSad ekosistemine girişten başlayarak çeşitli özellikler ve faydalar sağlar. Bu zamanla büyüdükçe, topluluk yeni dünyaların ve ek özelliklerin kilidini açabilecek.

OutSad, bir NFT projesinden çok daha fazlası, topluluğun yeni fikirler üretebileceği ve kolektif karar verme sürecini kullanabileceği özerk bir alandan türetilen yeniliği teşvik eder. OutSad NFT’ler, sahibine, satın alınan sanatı ve kullanmayı seçtikleri herhangi bir uzantıyla birlikte kullanmak, kopyalamak ve görüntülemek için dünya çapında bir lisans verir; bu, her sahibin bireysel ticari haklara sahip olduğu anlamına gelir.

OutSad Hakkında

OutSad, kazanç yerine duyguları ve oynamayı tercih eden topluluk merkezli bir NFT projesidir. Son derece etkileyici karakterlerinin her biri, sahibinin kişiliğinin farklı yönlerini yansıtacak şekilde tasarlanmıştır. OutSad PFP, ortaya çıkan meta veri tabanı ekosisteminde seyahat ederken, ruh halleri ne olursa olsun kullanıcının ikizi olarak hizmet edecek.

OutSad, Metaverse’i Keşfetmek için Etkileyici NFT’leri Başlattı
adlı haberi okudunuz. Diğer haberler için aşağıya kaydırınız.

kaynak: www.bitcoin-rss.com

Sevdiklerinle Paylaş: