Özgürlük, Politika ve Bitcoin’in Geleceği – Kripto Haberleri

Freedom, Politics And The Future Of Bitcoin

Özgürlük, Politika ve Bitcoin’in Geleceği

İnsanlar hükümetin yardımı olmadan en iyi parayı seçebilmelidir, ancak herkes karar vermek için Devlete aşırı derecede bağımlıdır.

İnsanlar hükümetin yardımı olmadan en iyi parayı seçebilmelidir, ancak herkes karar vermek için Devlete aşırı derecede bağımlıdır.

Bu, P ve Q tarafından sunulan “Bitcoin Magazine Podcast”inden kopyalanmış bir alıntıdır. Bu bölümde, siyaset ve bitcoin’in geleceği hakkında konuşmak için Adam Meister onlara katılıyor.

Bu Bölümü YouTube Veya Rumble’da İzleyin

Bölümü Buradan Dinleyin:

Adam Meister: Tamamen yeni bir uç noktaya götürüyorum. Bence Tether’in havadan para basması harika. Bence harika. Hiçbir şey tarafından desteklenmiyorsa, o zaman harika. umurumda değil. Bu şansı değerlendirebilmeliyiz. İnsanlar oradaki en iyi parayı seçmeli.

Tamam. İnsanların Tether’den nefret etmeyi sevdiklerini biliyorum, ancak bu, para ile Devletin ayrımını gösteren ve bir meydan okuyucu olduğunda Devletin ne kadar delirdiğini gösteren bir kullanım örneğidir. Letitia James, lanet olası Tether’a dava açmak istedi. New York eyaletinin Tether üzerinde ne işi var?

Çoğu normun ne kadar gaddar olduğunu, “Hayır, Devletin her türlü kontrol hakkı vardır. Kendi paranızı basamamalısınız.” Neden? Neden kendi paramı basmayayım? Neden?

P: Bu kadar doğal olması çok çılgınca. İnsanlara o kadar yerleşmiş ki.

S: Adam, sorunuzu cevaplamak için, bu sizin güvenliğiniz için. Kendi paranızı basamazsınız çünkü bu sizi güvende tutmak içindir. Başkalarının iyiliği için değil. Bununla baş edemezsin, Adam.

Meister: Ve bu çocuklar için. Çocuklar için. Çocuklar için.

Dünyanın Elizabeth Warren’ları güçlerini bu şekilde kazanıyor. Adını burada birkaç kez andığımı biliyorum ve bazı insanlar “Bir gün başkanlığa aday olacak” diyor ama ahbap, o lanet olası Hayalet Tehlike. O içlerinde en kötüsü. Son sekiz yılda gördüğümüz en büyükler arasında en kötüsü o ama zeki. Çocuklara, kadınlara, “buna” hitap ediyor, o bir kripto anne, zenginlerden nefret ediyor, kitlelere hitap eden ve şiddetli devrime yol açan her şeyden. Şiddetli bir devrim yapacağını söylemiyorum. İnsanlarda kıskanılacak olan bu hayvani tabiat, bunu normalmiş gibi gösteren, insanlardan nefret etmeyi ve imrenmeyi çok lezzetli kılan güzel ve temiz bir paket içinde getiriyor. Ve kripto para birimini tanımladı. O akıllı; Bitcoin’in onu bir sonraki seviyeye getirebilecek büyük bir hedef olduğunu biliyor. Kazanmak istiyor ve bunu yapmak için nefret edecek bir şey buldu.

“Çocuklar için, kendi güvenliğiniz için”den bahsediyoruz, o bu saçmalığın canlı örneği, ama bugün dünyanın geldiği nokta bu. Virüs açısından… kimse kendi başına düşünemez, artık kimse kendi kıçını silemez. Bunu yapmak için hükümete ihtiyacımız var. Üzücü ama çoğu insan böyle.

Özgürlük, Politika ve Bitcoin’in Geleceği
adlı haberi okudunuz. Diğer haberler için aşağıya kaydırınız.

kaynak: www.bitcoin-rss.com

Sevdiklerinle Paylaş: