Pazar öncesi en büyük hamleleri yapan hisse senetleri: Deere, Foot Locker, Bed Bath & Beyond ve daha fazlası – Borsa – Finans Haberleri

Pazar öncesi en büyük hamleleri yapan hisse senetleri: Deere, Foot Locker, Bed Bath & Beyond ve daha fazlası

Zilden önce manşetlere çıkan şirketlere göz atın:

Deere (DE) – Ağır ekipman üreticisinin beklenenden yüksek satışlara rağmen üç aylık kazanç tahminlerini kaçırmasının ardından Deere piyasa öncesi ticarette %5,2 düştü. Deere, fiyat artışlarını başarıyla uyguladığı ve aynı zamanda daha yüksek maliyetlerle karşı karşıya kaldığı için, 6.69$’lık konsensüs tahmininin altında hisse başına 6.16$ kazandı. Şirket ayrıca tam yıl tahminini de düşürdü.

Foot Locker (FL) – Foot Locker, spor ayakkabı ve giyim perakendecisinin üç aylık kazançlarının analist tahminlerini geçmesinin ardından ön pazarda %17.4 arttı ve şirket ayrıca bir CEO geçişi duyurdu. Eski Ulta Beauty (ULTA) CEO’su Mary Dillon, 1 Eylül’de CEO olarak Richard Johnson’ın yerini alacak.

Bed Bath & Beyond (BBBY) – Bed Bath & Beyond, yatırımcı Ryan Cohen’in ev eşyaları perakendecisindeki tüm hissesini 58 milyon dolardan fazla kar elde ederek sattığı haberinin ardından piyasa öncesi işlemlerde %42.7 düştü.

Ross Mağazaları (ROST) – Ross Mağazaları son çeyreği için beklenenden daha iyi bir kazanç bildirdi, ancak geliri Wall Street tahminlerinin altındaydı ve şirket beklenenden daha zayıf bir tam yıl görünümü yayınladı. Şirket, sonuçlarının yüksek maliyetlerin yanı sıra artan promosyon faaliyetlerinden etkilendiğini söyledi. Hisse senedi, piyasa öncesi eylemde% 1 düştü.

Applied Materials (AMAT) – Applied Materials, hisse başına 1,94 $’lık düzeltilmiş üç aylık kâr ile tahminleri 15 sent geride bıraktı ve yarı iletken imalat ekipmanı üreticisi de en yüksek gelir tahminlerini gördü. Ayrıca, yonga üreticileri üretimi artırdıkça iyimser bir cari çeyrek gelir tahmini verdi.

Coinbase (COIN) – Kripto borsası operatörünün hissesi, piyasa öncesi ticarette %8,6 oranında değer kaybetti ve bitcoin fiyatlarındaki bir gecede yaşanan ani düşüşe sempatiyle baktı. Kapsamlı bitcoin holdinglerine sahip iş analitiği şirketi Microstrategy (MSTR), hisse senetlerinin %9,3 düştüğünü gördü.

Home Depot (HD) – Home Depot, önceki bir yetkilendirmenin yerini alarak 15 milyar dolarlık yeni bir hisse geri alım programı duyurdu. Ev geliştirme perakendecisi ayrıca CEO Ted Decker’ın 1 Ekim’den itibaren eski CEO Craig Menear’ın başkan olarak yerini alacağını duyurdu.

Madison Square Garden Entertainment (MSGE) – Madison Square Garden Entertainment, yönetim kurulunun şirketin canlı eğlence ve MSG Networks işlerini içerecek bir bölünmeyi düşündüğü haberlerinin ardından ön pazarda %7,3 yükseldi.

Bill.com (BILL) – Mali arka ofis yazılım sağlayıcısının beklenenden daha iyi üç aylık sonuçlar bildirmesinin ve iyimser rehberlik yayınlamasının ardından Bill.com, piyasa öncesi ticarette %18,5 arttı.

.

Pazar öncesi en büyük hamleleri yapan hisse senetleri: Deere, Foot Locker, Bed Bath & Beyond ve daha fazlası
adlı haberi okudunuz. Diğer haberler için aşağıya kaydırınız.

kaynak: www.cnbc.com

Sevdiklerinle Paylaş: