Pazar öncesi en büyük hamleleri yapan hisse senetleri: DocuSign, Tesla, RH ve daha fazlası – Borsa – Finans Haberleri

Pazar öncesi en büyük hamleleri yapan hisse senetleri: DocuSign, Tesla, RH ve daha fazlası

Zilden önce manşetlere çıkan şirketlere göz atın.

DocuSign — Elektronik imza şirketinin hisseleri, DocuSign’ın üç aylık rakamlarının Wall Street beklentilerini aşmasının ardından %16,4 arttı. DocuSign ayrıca üçüncü çeyrek için beklentilerin üzerinde gelir rehberliği ve tüm yıl için tahminlerle uyumlu bir görünüm paylaştı.

Zscaler — Zscaler, son çeyrek için güçlü sonuçlar yayınladıktan sonra %14.1 yükseldi. Bulut güvenlik şirketi, 318 milyon dolarlık gelir üzerinden hisse başına 25 sentlik düzeltilmiş kazanç bildirdi. Refinitiv tarafından ankete katılan analistler, 305 milyon dolarlık gelirden pay başına 20 sent kazanç bekliyorlardı.

RH — Lüks ev mobilyası perakendecisinin hisseleri, hayal kırıklığı yaratan gelir rehberliği nedeniyle %1 düştü. RH, üçüncü çeyrek gelirinin, StreetAccount’un %10,7’lik bir düşüş tahmininden daha fazla, %15 ile %18 arasında düşmesini bekliyor.

Virgin Galactic — Uzay turizmi şirketinin hisseleri, Bernstein’ın hisse senetlerinin notunu düşük performansa düşürmesinin ardından, Virgin Galactic’in nakit para harcarken ve uçuşları geciktirirken işine olan güvenin azalmasını gerekçe göstererek %1.9 düştü.

Tesla – Texas Comptroller’s Office’e yapılan bir başvuruya göre, elektrikli araç üreticisinin bu yıl Teksas’ta EV pil üretimi için bir lityum rafinerisi inşa etmeyi düşündüğü haberinin ardından Tesla hisseleri ön pazarda %1.3 arttı.

Navient — Barclays, öğrenci kredisi sağlayıcısının hisselerini eşit ağırlığa indirdikten sonra hisseler %2.1 düştü. Firma, Başkan Joe Biden’ın borç affetme planının Navient’in ileriye dönük kazançlarına zarar verebileceğini söyledi.

Regeneron — Morgan Stanley, göz ilacı denemesinden elde edilen olumlu sonuçların ardından hisselerini fazla kilolu hale getirdikten sonra, Regeneron’un hissesi ön pazarda yaklaşık %1 yükseldi. Bu sonuçların ardından hisse senedinin yaklaşık %19 artmasından bir gün sonra geldi.

Zumiez – Giyim mağazası şirketinin hisseleri, üç aylık sonuçların hayal kırıklığı yaratmasının ardından ön pazarda %13 düştü. Zumiez, hisse başına 47 sentlik bir StreetAccount tahmininin altında hisse başına 16 sent kazandı. Şirketin brüt marjı da beklentilerin altında kaldı.

.

Pazar öncesi en büyük hamleleri yapan hisse senetleri: DocuSign, Tesla, RH ve daha fazlası
adlı haberi okudunuz. Diğer haberler için aşağıya kaydırınız.

kaynak: www.cnbc.com

Sevdiklerinle Paylaş: