Pazar öncesi en büyük hamleleri yapan hisse senetleri: Dürüst Şirket, Rivian, Illumina ve diğerleri – Borsa – Finans Haberleri

Pazar öncesi en büyük hamleleri yapan hisse senetleri: Dürüst Şirket, Rivian, Illumina ve diğerleri

Zilden önce manşetlere çıkan şirketlere göz atın:

Honest Company (HNST) – Honest Company’nin hissesi, beklenenden daha geniş bir çeyreklik zarara rağmen, piyasa öncesinde %1.6 arttı. Doğal tüketici ürünleri üreticisi artık maliyet baskıları nedeniyle önceden düşünülenden daha geniş bir tam yıl kaybı görüyor, ancak dördüncü çeyrek için pozitif düzeltilmiş kazançlar da dahil olmak üzere yıl geçtikçe iyileşme bekliyor.

Rivian Automotive (RIVN) – Elektrikli araç üreticisi 2022 için zarar tahminini genişlettikten sonra Rivian hisseleri piyasa öncesi işlemlerde %1 düştü. Ayrıca önceki üretim kılavuzunu da onayladı.

Illumina (ILMN) – Illumina, gen dizileme teknolojisi şirketinin beklenenden daha düşük olan üç aylık kar ve gelir rapor etmesinin ve analist tahminlerinin oldukça altında bir görünüm yayınlamasının ardından ön pazarda %14,7 düştü. Illumina, zorlu bir ekonomik ortamın, gen dizileme platformunun kullanımındaki büyümeyi dengelediğini söyledi.

Tost (TOST) – Restoran ödeme teknolojisi şirketi tam yıl kazanç görünümünü yükselttikten sonra Toast, piyasa öncesi eylemde %12,9 arttı. Toast, üç ayda bir kayıp bildirdi, ancak analistlerin tahmin ettiğinden daha dardı ve Toast, teknolojisini kullanan rekor sayıda yeni lokasyon kaydetti.

Poshmark (POSH) – Poshmark, çevrimiçi moda perakendecisinin mevcut çeyrek için beklenenden daha zayıf gelir kılavuzu yayınlamasının ardından ön pazarda %1.4 düştü. Poshmark, artan pazarlama ve araştırma ve geliştirme giderleri nedeniyle son çeyreği için bir zarar bildirdi, ancak satışlar analistlerin beklediğinden daha iyiydi.

Wheels Up (UP) – Özel jet şirketinin hissesi, kaybı beklenenden biraz daha fazla olmasına rağmen, beklenenden daha iyi üç aylık gelir bildirdikten sonra piyasa öncesi harekette %2 arttı. Wheels Up ayrıca aktif kullanıcılarda %16’lık bir artış gördü.

Olo (OLO) – Restoran yazılım üreticisinin beklenenden daha zayıf bir cari çeyrek ve tam yıl gelir görünümü açıklamasının ardından Olo, piyasa öncesi ticarette %33 düştü.

LegalZoom (LZ) – LegalZoom, çevrimiçi yasal formların tedarikçisinin beklenenden daha iyi üç aylık kazanç bildirmesinin ardından ön pazarda %2,1 arttı.

.

Pazar öncesi en büyük hamleleri yapan hisse senetleri: Dürüst Şirket, Rivian, Illumina ve diğerleri
adlı haberi okudunuz. Diğer haberler için aşağıya kaydırınız.

kaynak: www.cnbc.com

Sevdiklerinle Paylaş: