Pazar öncesi en büyük hamleleri yapan hisse senetleri: Electronic Arts, Gap, Ulta Beauty ve daha fazlası – Borsa – Finans Haberleri

Pazar öncesi en büyük hamleleri yapan hisse senetleri: Electronic Arts, Gap, Ulta Beauty ve daha fazlası

Zilden önce manşetlere çıkan şirketlere göz atın:

Elektronik Sanatlar (EA) – İsveç medyasında Amazon.com’un (AMZN) bugün EA’yı satın almak için bir teklif açıklayacağını bildiren video oyunu şirketinin hissesi ön pazarda %6,2 arttı.

Gap (GPS) – Gap, giyim perakendecisinin beklenmedik bir üç aylık kar bildirmesinin ardından piyasa öncesi ticarette %6 yükseldi. Daha fazla insan ofislere döndükçe, Banana Republic zincirinde daha şık giysi satışlarındaki artış, Gap’in sonuçlarına yardımcı oldu.

Affirm Holdings (AFRM) – Affirm, beklenenden daha büyük bir çeyreklik zararın ve beklenenden daha zayıf bir görünümün ardından ön piyasada %13,5 düştü. Şimdi satın al, sonra öde hizmetleri sağlayıcısı, Street tahminlerinde en yüksek geliri gördü.

Seagen (SGEN) – Seagen hisseleri, ilaç üreticisinin Merck (MRK) tarafından satın alınmasıyla ilgili bir Bloomberg raporunun ardından piyasa öncesi harekette %10,9 düştü durdu. Konuya aşina olan kişiler, iki tarafın şimdiye kadar bir satın alma fiyatı üzerinde anlaşmaya varmadığını söylüyor.

Everbridge (EVBG) – Everbridge, kurumsal yazılım şirketinin olası bir satış da dahil olmak üzere stratejik seçenekleri araştırdığına dair bir rapor üzerine ön pazarda %14,3 arttı. Konuyla ilgili bilgisi olan kişiler Bloomberg’e şirketin bir danışmanla çalıştığını söyledi.

Dell Technologies (DELL) – Bilgisayar satışlarında pandemi döneminde yaşanan patlamanın ardından satışların azalmasıyla Dell, üç aylık gelirin analist tahminlerinin altına düşmesinin ardından piyasa öncesi ticarette %5.5 düştü. Dell, son çeyreği için beklenenden daha iyi kazanç bildirdi.

Farfetch (FTCH) – Farfetch, çevrimiçi lüks perakendecinin, analist tahminlerini aşan, beklenenden daha küçük bir üç aylık zarar ve gelir bildirmesinin ardından ön pazarda %14,1 arttı.

Workday (WDAY) – Workday, üç aylık kâr ve gelir tahminlerinin üzerine çıktıktan sonra piyasa öncesi eylemde %11,5 yükseldi. Workday ayrıca, daha fazla müşterinin insan kaynakları ve finans yazılımını benimsemesi nedeniyle iyimser bir tahmin yayınladı.

Ulta Beauty (ULTA) – Kozmetik perakendecisi, son çeyreği için beklenenden daha iyi sonuçlar bildirdi ve ayrıca güzellikle ilgili şirketler arasında son zamanlardaki bir eğilimi destekleyerek iyimser bir görünüm yayınladı. Ulta, ön pazarda %3,8 ekledi.

Micro Focus (MFGP) – Micro Focus, İngiliz kurumsal yazılım üreticisinin Kanadalı yazılım şirketi OpenText (OTEX) tarafından şirkete 6 milyar dolar değerinde tamamen nakit bir anlaşmayla satın alınacağı haberini takiben %94,3 artarak mesai dışı işlemlerde neredeyse iki katına çıktı. borç dahil. OpenText hisseleri %8.5 düştü.

.

Pazar öncesi en büyük hamleleri yapan hisse senetleri: Electronic Arts, Gap, Ulta Beauty ve daha fazlası
adlı haberi okudunuz. Diğer haberler için aşağıya kaydırınız.

kaynak: www.cnbc.com

Sevdiklerinle Paylaş: