Pazar öncesi en büyük hamleleri yapan hisse senetleri: Lowe’s, Target, TJX ve daha fazlası – Borsa – Finans Haberleri

Pazar öncesi en büyük hamleleri yapan hisse senetleri: Lowe’s, Target, TJX ve daha fazlası

Zilden önce manşetlere çıkan şirketlere göz atın:

Lowe’s (LOW) – Lowe’s, tahminlerin 9 sent üzerinde, hisse başına 4,67$’lık üç aylık kazanç bildirdikten sonra piyasa öncesi %1 yükseldi. Ev geliştirme perakendecisi, hem geliri hem de karşılaştırılabilir mağaza satışlarının analist tahminlerinin altında olduğunu gördü, ancak tahmin edilen tam yıl kazançları, rehberlik aralığının en üst noktasında yer alacaktı.

Hedef (TGT) – Perakendeci, 72 sentlik konsensüs tahmininin oldukça altında, üç aylık hisse başına 39 sent kazanç bildirdikten sonra, piyasa öncesi ticarette hedef %3,3 düştü. Hedefin geliri tahminlerle eşleşti, ancak fazla envanteri azaltmak için çeyrek boyunca fiyatları önemli ölçüde düşürdü. Target, ikinci çeyrekteki %1.2’lik faaliyet marjı oranının yılın arka yarısında yaklaşık %6’ya yükseleceğini söyledi.

TJX (TJX) – TJ Maxx ve Marshalls perakende zincirlerinin ana şirketi, hisse başına 69 sentlik üç aylık kârla tahminleri 3 sent geride bıraktı, ancak gelir ve karşılaştırılabilir mağaza satışları beklenenden daha az geldi. TJX, enflasyonun müşterilerinin harcama alışkanlıklarını etkilediğini söyleyerek tam yıl tahminini de düşürdü ve hisse senedi ön pazarda %1,2 düştü.

Krispy Kreme (DNUT) – Donut zincirinin ikinci çeyrek için beklenenden daha düşük kar ve gelir bildirmesinin ardından Krispy Kreme, piyasa öncesi eylemde %14,7 düştü. Krispy Kreme, son haftalarda emtia maliyetlerinde önemli bir yavaşlama gördüğünü söyledi.

Manchester United (MANU) – Elon Musk’ın İngiliz futbol takımını satın aldığını tweet etmesi ve ardından şaka yaptığını söylemesinin ardından Manchester United ön pazarda %4,6 yükseldi.

Bed Bath & Beyond (BBBY) – Bed Bath & Beyond, son üç seansın her birinde %20’nin üzerinde kazanç kaydettikten sonra ön piyasada %22.8 arttı. “Meme hisse senedi” yatırımcıları arasında popüler olan perakendecinin hisseleri, son 15 seansın 14’ünde değer kazandı ve bu süre boyunca dört kattan fazla değer kazandı.

Agilent Technologies (A) – Agilent, yaşam bilimleri ve teşhis şirketi beklenenden daha iyi üç aylık kar ve gelir bildirdikten sonra pazar öncesi ticarette %6,6 arttı. Agilent, güçlü sipariş akışına ilişkin tüm yıl tahminini de yükseltti.

Southwest Gas (SWX) – Southwest Gas, yatırımcı Carl Icahn’ın kamu hizmeti şirketindeki hissesini %7,6’dan %8,7’ye yükseltmesinin ardından piyasa öncesi eylemde %4,7 yükseldi.

Sanofi (SNY) – Sanofi hisseleri, Fransız ilaç üreticisinin meme kanseri tedavisi amcenestrantının geliştirilmesini durdurmasının ardından piyasa öncesi işlemlerde %5,4 düştü. Durdurma, bir denemenin ilacın etkili olduğuna dair hiçbir işaret göstermemesinin ardından geldi.

.

Pazar öncesi en büyük hamleleri yapan hisse senetleri: Lowe’s, Target, TJX ve daha fazlası
adlı haberi okudunuz. Diğer haberler için aşağıya kaydırınız.

kaynak: www.cnbc.com

Sevdiklerinle Paylaş: