Pazar öncesi en büyük hamleleri yapan hisse senetleri: Lululemon, Broadcom, Starbucks ve daha fazlası – Borsa – Finans Haberleri

Pazar öncesi en büyük hamleleri yapan hisse senetleri: Lululemon, Broadcom, Starbucks ve daha fazlası

Zilden önce manşetlere çıkan şirketlere göz atın:

Lululemon (LULU) – Lululemon, beklenenden daha iyi üç aylık sonuçlar bildirdikten ve iyimser bir görünüm yayınladıktan sonra ön pazarda %9.5 yükseldi. Spor giyim ve spor giyim üreticisi, güçlü satış ivmesi görmeye devam ettiğini söyledi.

Broadcom (AVGO) – Broadcom, üç aylık kazançların ve gelirin analist tahminlerini aşmasının ardından piyasa öncesi ticarette %2 yükseldi. Çip üreticisi ayrıca mevcut çeyrek için beklenenden daha güçlü bir gelir tahmini yayınladı. CEO Hock Tan, Broadcom’un tüm son pazarlarında güçlü talebin bu çeyrekte devam etmesini beklediğini söyledi.

Starbucks (SBUX) – Starbucks, yeni CEO’su olarak Laxman Narasimhan’ı seçti. Narasimhan, en son Lysol ve Enfamil yapımcısı Reckitt Benckiser’in CEO’suydu ve PepsiCo’da yönetici pozisyonlarında görev yaptı. Narasimhan, 1 Ekim’de geçici CEO Howard Schultz’un yerini alacak.

Bed Bath & Beyond (BBBY) – Züccaciye perakendecisinin hissesi, piyasa öncesi işlemlerde %5,5 kayıpla dördüncü olası bir negatif seansa hazırlanıyor. Bed Bath & Beyond – “meme hisse senedi” tüccarları arasında popüler – Çarşamba günü mali durumunu desteklemek için tasarlanmış bir dizi adım açıkladı.

PagerDuty (PD) – PagerDuty hisseleri, beklenenden daha iyi bir üç aylık rapor ve güçlü rehberliğin ardından piyasa öncesi harekette %5.8 arttı. Operasyon yönetimi yazılımı şirketi, bir önceki yıla kıyasla toplam ücretli müşteri sayısında %7,1’lik bir artış ve 100.000 ABD Dolarını aşan yıllık yinelenen gelir sağlayan müşteri sayısında %37,5’lik bir artış gördü.

Shell (SHEL) – Reuters’e konuşan iki şirket kaynağına göre, Shell CEO’su Ben van Beurden, bu işte yaklaşık on yıl çalıştıktan sonra gelecek yıl istifa etmeye hazırlanıyor. Kaynaklar, enerji üreticisinin van Beurden’ın yerini alacak dört aday belirlediğini söylüyor. Shell mesai dışı işlemlerde %1,4 değer kazandı.

Beyond Meat (BYND) – Yatırım şirketi Baillie Gifford, 31 Aralık 2021’deki %13,38 hisseye kıyasla, 31 Ağustos itibariyle bitki bazlı et alternatifleri üreticisinde %6,61 hisse bildirdi. Beyond Meat ön pazarda %1 arttı.

Rocket Lab USA (RKLB) – Uzay roketi şirketinin hissesi, yeniden kullanılmış bir Rutherford birinci aşama motorunu ilk kez başarıyla ateşlemeyi test ettikten sonra, pazar öncesi eylemde %2.9 arttı. Rutherford motoru, Rocket Lab tarafından tasarlanan ve üretilen sıvı yakıtlı bir roket motorudur.

.

Pazar öncesi en büyük hamleleri yapan hisse senetleri: Lululemon, Broadcom, Starbucks ve daha fazlası
adlı haberi okudunuz. Diğer haberler için aşağıya kaydırınız.

kaynak: www.cnbc.com

Sevdiklerinle Paylaş: