Pazar öncesi en büyük hamleleri yapan hisse senetleri: Twitter, Affirm, Robinhood ve daha fazlası – Borsa – Finans Haberleri

Pazar öncesi en büyük hamleleri yapan hisse senetleri: Twitter, Affirm, Robinhood ve daha fazlası

Zilden önce manşetlere çıkan şirketlere göz atın:

Twitter (TWTR) – Elon Musk, platformdaki sahte ve spam hesapların sayısıyla ilgili ayrıntıları beklerken, Elon Musk’ın şirketi satın alma anlaşmasının “geçici olarak” askıya alındığını tweetledikten sonra, Twitter piyasa öncesi işlemlerde %14,6 düştü.

Affirm Holdings (AFRM) – Affirm, fintech şirketinin gelir tahminlerini aşan geliriyle, analistlerin beklediği 51 sentlik kayıptan daha düşük, hisse başına üç aylık 19 sentlik bir kayıp bildirdi. Affirm ayrıca tam yıl gelir görünümünü yükseltti ve e-ticaret platformu operatörü Shopify ile devam eden ortaklığının uzatıldığını duyurdu. Hisse, ön pazarda %33.8 yükseldi.

Robinhood Markets (HOOD) – Kripto para borsası FTX’i kuran Sam Bankman-Fried’in düzenleyici bir dosyalamada %7,6 hissesini açıklamasının ardından Robinhood, piyasa öncesi ticarette %22,4 yükseldi. Satın alma, onu ticaret platformu şirketinde üçüncü en büyük hissedar yapıyor.

Tost (TOST) – Restoran odaklı teknoloji platformu şirketi, Street tahminlerini aşan gelirin yanı sıra beklenenden daha küçük bir çeyreklik zarar bildirdikten sonra, Toast ön pazarda %3,2 arttı. Ayrıca, daha fazla restoran Toast’ın teknolojisini benimsediğinden, tam yıl gelir tahminini de yükseltti.

MicroStrategy (MSTR) – MicroStrategy, iş analitiği şirketi için dalgalı bir hafta olan bu pazar öncesi eylemde %13,9 toplandı. Kapsamlı bitcoin varlıklarına sahip MicroStrategy, dün yükselmeden önce hisse senetlerinin hem Pazartesi hem de Çarşamba günleri %25’ten fazla düştüğünü gördü.

Roper Technologies (ROP) – Bloomberg’e konuşan konuyla ilgili kaynaklara göre, yazılım ve mühendislik ürünleri şirketi, süreç teknolojisi birimini özel sermaye şirketi Clayton Dubilier & Rice’a yaklaşık 3 milyar dolara satmak için anlaşmaya yakın.

The Honest Company (HNST) – The Honest Company’nin hissesi, tam yıl gelir görünümünü yeniden teyit ettikten sonra piyasa öncesi işlemlerde %3.1 arttı. Kişisel bakım ve ev ürünleri şirketi, Wall Street tahminleriyle uyumlu olan üç aylık zarar ve gelir rakamlarını da bildirdi.

Duolingo (DUOL) – Dil yazılımı sağlayıcısının hissesi, üç aylık dönemde daha dar bir kayıp ve beklenenden daha iyi bir gelir bildirdikten sonra ön pazarda %15,3 arttı. Duolingo, aktif kullanıcı sayılarının tüm zamanların en yüksek seviyesinde olduğunu söyledi ve iyimser cari çeyrek gelir rehberliği yayınladı.

Figs (FIGS) – Sağlık giyim şirketi, son üç aylık sonuçlarıyla tahminleri kaçırdıktan ve beklenenden daha zayıf bir tam yıl kılavuzu yayınladıktan sonra, piyasa öncesi işlemlerde hisse senetlerinin %25,2 düştüğünü gördü.

Poshmark (POSH) – Çevrimiçi giyim pazarı operatörü, Wall Street’in beklediğinden 4 sent daha küçük, hisse başına 18 sentlik bir kayıp bildirdi ve gelir de tahminleri aştı. Bu, Poshmark’ın beklenen cari çeyrek gelir tahmininden daha zayıf bir açıklama yapmasına rağmen, hisse senedinin piyasa öncesi eylemde %2.1 yükselmesine yardımcı oldu.

.

Pazar öncesi en büyük hamleleri yapan hisse senetleri: Twitter, Affirm, Robinhood ve daha fazlası
adlı haberi okudunuz. Diğer haberler için aşağıya kaydırınız.

kaynak: www.cnbc.com

Sevdiklerinle Paylaş: