Pazar öncesi en büyük hamleleri yapan hisse senetleri: Vroom, Poshmark, Revolve, Green Plains ve daha fazlası – Borsa – Finans Haberleri

Pazar öncesi en büyük hamleleri yapan hisse senetleri: Vroom, Poshmark, Revolve, Green Plains ve daha fazlası

Nasdaq sitesinde Vroom IPO, 9 Haziran 2020.

Kaynak: Nasdaq

Zilden önce manşetlere çıkan şirketlere göz atın:

Poshmark – Barclays çevrimiçi moda perakendecisini eşit ağırlıktan fazla kiloya yükselttikten sonra hisseler %5’ten fazla yükseldi. Barclays, Poshmark’ın hızla büyüyen ikinci el giyim pazarından, özellikle de tüketiciler bir durgunlukta ticaret yaparsa, destek alacağını söyledi.

Vroom — Hisseler, JPMorgan’ın çevrimiçi kullanılmış araba perakendecisinin daha geniş bir ekonomik yavaşlamanın ortasında zorluklar görmeye devam edeceğini söyleyerek hisseyi nötrden düşük ağırlığa düşürmesinin ardından %3’ten fazla düştü. Vroom bu yıl zaten %80 düştü.

Döndür — Barclays’den eşit ağırlıktan düşük ağırlığa düşüşün ardından hisse senedi %2’den fazla düştü. Yatırım firması, giyim mağazası şirketinde yavaşlayan gelir artışı ve zorlu karşılaştırmalardan bahsetti.

Green Plains — Green Plains, Bank of America’nın hisse senedini satın alma durumundan nötr seviyeye indirmesinin ardından %3’ten fazla düştü. Yatırım firması, etanol yakıt üreticisi için mevcut değerlemenin adil olduğunu söyledi.

TaskUs — Morgan Stanley’e göre, içerik denetimi için dış kaynak kullanımı şirketi kısa vadeli makro zorluklarla karşı karşıya. Yatırım firması, hisse senedinin notunu fazla kilodan eşit ağırlığa indirdi. Hisseler %3 düştü.

Baidu, Alibaba, Pinduoduo — Çinli internet şirketlerinin hisseleri, Çin’den gelen zayıf ekonomik verilerin ardından geriledi. Baidu, Alibaba ve Pinduoduo’nun her biri %1’den fazla düştü.

Comcast, Charter Communications — Her iki geniş bant şirketinin hisseleri, Atlantic Equities’in notlarını nötr seviyeye düşürmesinin ardından %1’den fazla düştü. Firma, her iki şirketten de beklenenden daha kötü genişbant sonuçları gösterdi.

Dolar Genel — BMO Capital Markets’ın Pazartesi günkü notuna göre, indirimli perakendecinin hisseleri durgunluk beklentilerinde tamamen fiyatlandı. Firma, Dollar General’ın notunu daha iyi performanstan piyasa performansına düşürdü. Hisse yüzde 1 düştü.

Açıklama: Comcast, CNBC’nin ana şirketi olan NBCUniversal’ın sahibidir.

.

Pazar öncesi en büyük hamleleri yapan hisse senetleri: Vroom, Poshmark, Revolve, Green Plains ve daha fazlası
adlı haberi okudunuz. Diğer haberler için aşağıya kaydırınız.

kaynak: www.cnbc.com

Sevdiklerinle Paylaş: