Peloton, fitness ekipmanları serisine 3.195 $ kürek makinesi ekledi – Kurumsal Haberler

Peloton, fitness ekipmanları serisine 3.195 $ kürek makinesi ekledi

Peloton Kürek Makinası

Nezaket: Peloton

Peloton, müşteri tabanını genişletmek ve kâr elde etmek için yeniden yapılanmaya çalışırken ürün yelpazesine kürek makineleri ekliyor.

Fitness makinesi üreticisi Salı günü yaptığı açıklamada, 3.195 dolardan başlayan ve şu anda web sitesinde ön siparişe açık olan Peloton Row’u piyasaya sürdüğünü söyledi. Teslimatların Aralık ayında başlaması bekleniyor.

Ayrıca Peloton’un egzersiz sınıflarına ve programlarına aylık 44 dolarlık üyelik gerektiren kürek makinesi, bir kişinin hareketlerini izlemek için bir kamera kullanan bir eğitim sistemi olan Peloton Bike, Peloton Bike+, Peloton Tread ve Peloton Guide serisine katılıyor.

Bir süredir üzerinde çalışıldığı bildirilen Peloton Row, şirketin son aylarda yeniden yapılanmaya çalıştığı bir dönemde geldi.

Geçen ay şirket, mali dördüncü çeyreği için zararlarının arttığını ve satışların düştüğünü bildirerek, art arda altıncı çeyreğine işaret etti. Peloton, 2023 mali yılının ikinci yarısında üç ayda bir başa baş nakit akışına ulaşmayı hedeflediğini söylemişti.

Şirket ayrıca, ürünlerini dev e-ticaret perakendecisinde satmaya başlamak için Amazon ile ortaklık kurduğunu da duyurdu; bu, Peloton’un müşteri tabanını genişletmesine yardımcı olabilecek bir hareket. Ortaklık, Peloton’un temel doğrudan tüketiciye yönelik işinin dışındaki ilk girişimidir.

Peloton da liderliğini sarsıyor. Bir hafta önce şirket, kurucu ortağı ve eski CEO John Foley, kurucu ortak ve Baş Hukuk Sorumlusu Hisao Kushi ve Baş Ticaret Sorumlusu Kevin Cornils’in dönüşümünün bir parçası olarak şirketten ayrılacağını duyurdu.

Foley, Şubat ayında istifa etmeden önce yaklaşık 10 yıl Peloton’un CEO’su olarak görev yapmıştı.

.

Peloton, fitness ekipmanları serisine 3.195 $ kürek makinesi ekledi
adlı haberi okudunuz. Diğer haberler için aşağıya kaydırınız.

kaynak: www.cnbc.com

Sevdiklerinle Paylaş: