Peloton, Peloton Satırını Az önce Tanıttı. Neden Önemlidir. – Finans Haberleri

Peloton, Peloton Satırını Az önce Tanıttı. Neden Önemlidir.

Yazı Boyutu

Peloton Row’un teslimatlarının Aralık ayında başlaması bekleniyor.

Joe Raedle/Getty Images

Peloton Etkileşimli

evde fitness şirketi için zorlu birkaç ayın ardından yeni bir egzersiz makinesini tanıttı.

Peloton (ticker: PTON), yıllardır üzerinde çalıştığı merakla beklenen Peloton Row’u Salı günü piyasaya sürdü. En çok bisikletleri ve sanal fitness dersleriyle tanınan şirket, bu yılın başlarında her yıl düzenlediği “Homecoming” etkinliğinde bir kürek makinesinin potansiyel lansmanını ima etmişti.

İlk çıkış, insanların evden egzersiz yapmanın yollarını bulmak zorunda kaldığı pandemi sırasında hit olan, ancak o zamandan beri insanlar spor salonuna geri döndükçe düşüş gören bir şirketin satışlarını artırma potansiyeline sahip.

Bu açılış, şirket için zor bir zamanda geliyor. Bir haftadan biraz daha uzun bir süre önce Peloton, kurucu ortağı ve eski CEO’yu duyurdu. John Foley, bu yıl hisselere düşen birkaç duyurudan biri olan yönetim kurulu başkanlığından istifa edecekti. Peloton ayrıca bu ayın başlarında, tüketici güvenliği düzenleyicilerinin, imzası Tread+ koşu bandı üzerinden şirkete parasal para cezaları uygulanmasını önerme niyetinde olduklarını söyledi. Ve bundan daha önce, şirket mali yılının dördüncü çeyreği için hayal kırıklığı yaratan sonuçlar açıkladı ve ilk çeyrek için karamsar bir görünüm yayınladı.

Peloton Row, bir haber bülteninde “yenilikçi yazılım, birinci sınıf donanım tasarımı ve imza Peloton deneyimini oluşturan özel içeriği benzersiz düşük etkili, tam vücut kardiyo ve güç antrenmanı ile birleştiriyor” olarak tanımlanıyor.

Peloton’un Baş Ürün Sorumlusu Tom Cortese, basın açıklamasında şirketin kürek kategorisine girmek için yaptığı çalışmalardan gurur duyduğunu söyledi. “Peloton Row, daha fazla insanı bu inanılmaz verimli ve etkili disiplinle tanıştıracak ve fitness yolculuğunun neresinde olurlarsa olsunlar onları motive edecek” dedi.

Makine, 3.195 dolardan başlayan fiyatlarla ön sipariş için hazır olacak. Teslimatların Aralık ayında başlaması bekleniyor.

Peloton’un hisseleri Salı günü %0,2 düşüşle 9,90$’a düşerken, S&P 500 %0,9 değer kaybetti. Hisse senetleri bu yıl %72 oranında değer kaybetmişti.

Angela Palumbo’ya angela.palumbo@dowjones.com adresinden yazın

.

Peloton, Peloton Satırını Az önce Tanıttı. Neden Önemlidir.
adlı haberi okudunuz. Diğer haberler için aşağıya kaydırınız.

kaynak: www.barrons.com

Sevdiklerinle Paylaş: