Platform Bir NFT Pazar Yerinden Daha Fazlası Olduğundan, Luart Resmi Olarak Arcnes Olarak Yeniden Markalaşıyor – Kripto Haberleri

Platform Bir NFT Pazar Yerinden Daha Fazlası Olduğundan, Luart Resmi Olarak Arcnes Olarak Yeniden Markalaşıyor

[PRESS RELEASE – Please Read Disclaimer] Luart, NFT platformunu yenilik yapmak ve tam potansiyeline ulaşmak için daha iyi konumlandıracak bir hareket olan Arcnes için resmi bir yeniden markalaşma duyurdu ve bunun nedeni Arcnes’in sadece bir pazar yerinden daha fazlası olmasıdır; blok zinciri tabanlı oyun ve NFT projeleri için bir araçtır. Ayrıca platformun […]

[PRESS RELEASE – Please Read Disclaimer]

Luart, NFT platformunu yenilik yapmak ve tam potansiyeline ulaşmak için daha iyi konumlandıracak bir hareket olan Arcnes için resmi bir yeniden markalaşma duyurdu ve bunun nedeni Arcnes’in sadece bir pazar yerinden daha fazlası olmasıdır; blok zinciri tabanlı oyun ve NFT projeleri için bir araçtır. Ayrıca platform, proje kurucularına, benzersiz bir kullanıcı deneyiminin yanı sıra oyun içi varlıklarını başarılı bir şekilde başlatma ve satma konusunda yardımcı olacaktır.

Arcnes’in ana özellikleri nelerdir?

Arcnes, Web3 odaklı oyun ve NFT projeleri için çok zincirli fırlatma rampası ve pazar yeri olarak hizmet verecek. Luart’ın aksine Arcnes, oyun kripto ekosisteminin büyümesine öncelik veriyor. Bu ekosistemde, kullanıcıların en sevdikleri oyun NFT’lerini hızlı ve güvenli bir şekilde sorunsuz bir şekilde takas edebilecekleri veya satabilecekleri bir pazar olacak.

Ayrıca, oyun projelerini NFT koleksiyonlarını (veya IGO) başlatmaları için güçlendiren fırlatma paneli sayesinde, Arcnes topluluğu erken aşamadaki şirketlere yatırım yapabildikleri için ek bir avantaj elde edecek. Arcnes ayrıca, yerleşik oyun projelerine Web3’te yardımcı olmak için kullanıma hazır çok zincirli akıllı sözleşmeler grubu olacak bir SDK başlatmayı planlıyor.

Ayrıca Arcnes Hibeleri, büyük potansiyele sahip kurucular ve ekiplerle blok zincir oyun projeleri geliştirmek için çok ihtiyaç duyulan finansal desteği sağlayacaktır. Arcnes ayrıca oyun ve NFT projelerinin başlatılmasına yardımcı olacak eksiksiz bir şirket içi danışmanlık ürünü olan Horizon ile kendisini diğer platformlardan ayıracak.

Peki ya geçmiş başarılar ve gelecekteki hedefler?

Geçmişte Luart, Terra Network’e NFT ekosistemiyle etkileşim kurmanın yeni bir yolunu getirdi. Ne yazık ki, pek çok NFT pazarı, projelerin lansmanlarında yardımcı olmak için gerekli araçlardan yoksundu ve o sırada projelerin birçoğunda fayda yoktu. Luart platformu, benzersiz puanlama motoru LUA Power aracılığıyla oyunlaştırmayı tanıttı ve bu, proje lansmanlarına ve Luart pazarını kullanan kullanıcılara fayda sağladı.

Arcnes olarak yeniden markalaşma ve yeniden lansmanla, yeni bir ekosisteme aynı düzeyde yenilik getirecekler. Resmi yol haritasına göre, ekip yakında ilk topluluk katılımı etkinliklerini başlatacak ve Arcnes Grant girişiminden ilk bağış alanlarını Q1 2023’te başlatacak. Gelecek yıl, ekip ayrıca geleneksel ve blockchain yerel oyun stüdyolarıyla işbirliği kuracak. 50’den fazla projenin SDK’larını kullanarak başlatılmasına yardımcı olma genel hedefi.

Arcnes Hakkında

Arcnes, blok zinciri oyun projeleri için eksiksiz bir ürün ve hizmet paketi sunar. Amaç, bu projeleri ve yardımcı programı ve NFT belirteçlerini geliştirmeye ve başarılı bir şekilde başlatmaya yardımcı olmaktır. Piyasanın ilk hepsi bir arada nişli blockchain oyun platformudur.

Arcnes ekibi, pazarlama ve yazılım geliştirmede on yılı aşkın ilgili deneyime sahip olduklarından, yalnızca NFT ve kripto meraklılarından daha fazlasını içerir. Ayrıca Arcnes, blok zinciri oyun odaklı projeler için gidilecek platform olmayı hedefliyor.

Daha fazla bilgi için resmi web sitesini ve yakında açılacak olan Twitter, Telegram, Discord ve Medium kanallarını ziyaret edin.

Platform Bir NFT Pazar Yerinden Daha Fazlası Göründüğünden, Luart Resmi Olarak Arcnes Olarak Yeniden Markalandı yazısı CryptoPotato’da ilk olarak ortaya çıktı.

Platform Bir NFT Pazar Yerinden Daha Fazlası Olduğundan, Luart Resmi Olarak Arcnes Olarak Yeniden Markalaşıyor
adlı haberi okudunuz. Diğer haberler için aşağıya kaydırınız.

kaynak: www.bitcoin-rss.com

Sevdiklerinle Paylaş: