Polygon’un Kurucusu Sandeep Nailwal, Web3 Fonu İçin 50 Milyon Dolar Artırdı – Kripto Haberleri

Polygon’un Kurucusu Sandeep Nailwal, Web3 Fonu İçin 50 Milyon Dolar Artırdı

Kripto para

Polygon Kurucusu Symbolic Capital, Web3, oyun ve NFT’leri güçlü bir şekilde vurgulayan en yeni girişim şirketidir. Polygon’un yaratıcısı ve bir kripto para girişimcisi olan Sandeep Nailwal, Web3 firmalarını hedefleyen yeni bir başlangıç ​​​​fonu için 50 milyon dolar topladı ve risk sermayesinin blok zinciri destekli internete artan ilgisini vurguladı. İşletmeye göre, Nailwal’ın girişim şirketi Symbolic Capital, bitcoin protokolleri, borsalar, kripto odaklı denetim şirketleri ve diğer risk sermayesi yatırımcıları tarafından destekleniyor. Symbolic, blockchain odaklı üç oyun girişimine yatırım yaptı: BlinkMoon, Planet Mojo ve Community Gaming. Bu işletmelerin orijinal yatırımı açıklanmadı. Nailwal … CryptoCurrencyNews.com’daki Tam Makaleyi Okuyun Bitcoin, ethereum, ilk madeni para teklifleri, ICO’lar, ethereum ve diğer tüm kripto para birimleri hakkında en son kripto para haberlerini alın. Kripto para borsalarında nasıl işlem yapacağınızı öğrenin. Crypto Currency News tarafından sağlanan tüm içerik Kullanım Koşullarımıza ve Sorumluluk Reddi Beyanımıza tabidir.

Çokgen Kurucu

Symbolic Capital, Web3, oyun ve NFT’leri güçlü bir şekilde vurgulayan en yeni girişim şirketidir. Polygon’un yaratıcısı ve bir kripto para girişimcisi olan Sandeep Nailwal, Web3 firmalarını hedefleyen yeni bir başlangıç ​​​​fonu için 50 milyon dolar topladı ve risk sermayesinin blok zinciri destekli internete artan ilgisini vurguladı.

İşletmeye göre, Nailwal’ın girişim şirketi Symbolic Capital, bitcoin protokolleri, borsalar, kripto odaklı denetim şirketleri ve diğer risk sermayesi yatırımcıları tarafından destekleniyor. Symbolic, blockchain odaklı üç oyun girişimine yatırım yaptı: BlinkMoon, Planet Mojo ve Community Gaming. Bu işletmelerin orijinal yatırımı açıklanmadı.

tırnak…

Bitcoin, ethereum, ilk madeni para teklifleri, ICO’lar, ethereum ve diğer tüm kripto para birimleri hakkında en son kripto para birimi haberlerini alın. Kripto para borsalarında nasıl işlem yapacağınızı öğrenin.

Polygon’un Kurucusu Sandeep Nailwal, Web3 Fonu İçin 50 Milyon Dolar Artırdı
adlı haberi okudunuz. Diğer haberler için aşağıya kaydırınız.

kaynak: www.bitcoin-rss.com

Sevdiklerinle Paylaş: