Portekiz Bankaları Kripto Hesaplarını Kapatmaya Başladı, Risk Yönetimi Sorunlarından Bahsetti – Kripto Haberleri

Portekiz Bankaları Kripto Hesaplarını Kapatmaya Başladı, Risk Yönetimi Sorunlarından Bahsetti

Kripto para

Criptoloja, Mind The Coin ve Luso Digital Assets dahil olmak üzere hesapları feshedilen tüm borsalar Portekiz Bankası tarafından lisanslanmıştır. Portekiz’deki birçok önde gelen banka, “risk yönetimi” endişeleri nedeniyle bitcoin değişim hesaplarını kapatıyor ve bu da Portekiz’in kripto yanlısı duruşunun tersine döndüğünü gösteriyor. Portekiz merkez bankası, finans kuruluşlarına harekete geçme izni vermiş görünüyor. Portekiz’in önde gelen bankalarından bazıları kısa süre önce ülkenin ilk lisanslı kripto para borsası olan CriptoLoja’nın hesaplarını iptal etti. Bloomberg’e göre, BCP (Banco Comercial Portugues), Santander Bank, Caixa Geral de Depósitos, BiG ve Abanca hesapları kapattı… ICO’lar, ethereum ve diğer tüm kripto para birimleri. Kripto para borsalarında nasıl işlem yapacağınızı öğrenin. Crypto Currency News tarafından sağlanan tüm içerik Kullanım Koşullarımıza ve Sorumluluk Reddi Beyanımıza tabidir.

Criptoloja, Mind The Coin ve Luso Digital Assets dahil olmak üzere hesapları feshedilen tüm borsalar Portekiz Bankası tarafından lisanslanmıştır. Portekiz’deki birçok önde gelen banka, “risk yönetimi” endişeleri nedeniyle bitcoin değişim hesaplarını kapatıyor ve bu da Portekiz’in kripto yanlısı duruşunun tersine döndüğünü gösteriyor. Portekiz merkez bankası, finans kuruluşlarına harekete geçme izni vermiş görünüyor.

Portekiz’in önde gelen bankalarından bazıları kısa süre önce ülkenin ilk lisanslı kripto para borsası olan CriptoLoja’nın hesaplarını iptal etti. Bloomberg’e göre, BCP (Banco Comercial Portugues), Santander Bank, Caixa Geral de Depósitos, BiG ve Abanca hesapları kapattı …

Bitcoin, ethereum, ilk madeni para teklifleri, ICO’lar, ethereum ve diğer tüm kripto para birimleri hakkında en son kripto para birimi haberlerini alın. Kripto para borsalarında nasıl işlem yapacağınızı öğrenin.

Portekiz Bankaları Kripto Hesaplarını Kapatmaya Başladı, Risk Yönetimi Sorunlarından Bahsetti
adlı haberi okudunuz. Diğer haberler için aşağıya kaydırınız.

kaynak: www.bitcoin-rss.com

Sevdiklerinle Paylaş: