PrimeXBT, Güçlü Alım Satım Araçları Paketi Sunuyor – Kripto Haberleri

PrimeXBT, Güçlü Alım Satım Araçları Paketi Sunuyor

Warren Buffett’ın uyurken para kazanmanın zenginliğin anahtarı olduğuyla ilgili sözlerini herkes duymuştur. Omaha’nın Oracle’ının önerdiği gibi, pasif yatırım her zaman akıllıca bir strateji olsa da, aktif ticaret şüphesiz daha heyecan verici ve potansiyel olarak kârlıdır. Buffett bile pasif gelir yaratan varlıklara odaklanmanın yanı sıra ticaret yapıyor. […]

Warren Buffett’ın uyurken para kazanmanın zenginliğin anahtarı olduğuyla ilgili sözlerini herkes duymuştur. Omaha’nın Oracle’ının önerdiği gibi, pasif yatırım her zaman akıllıca bir strateji olsa da, aktif ticaret şüphesiz daha heyecan verici ve potansiyel olarak kârlıdır.

Buffett bile pasif gelir yaratan varlıklara odaklanmanın yanı sıra ticaret yapıyor. Kripto para birimleri söz konusu olduğunda, piyasanın aşırı değişken doğası nedeniyle riskler de önemli ölçüde artmasına rağmen, her iki yöntemi de kullanan kâr potansiyeli neredeyse sonsuzdur.

PrimeXBT, tüccarların alım satım ve yatırım tarzlarına hitap edecek şekilde tasarlanmış özel stratejiler oluşturmalarını sağlamak için tasarlanmış bir dizi farklı araç tasarladı.

Aktif Ticaret Araçlarına Erişin

PrimeXBT, aktif ve pasif yatırım için hepsi bir arada bir çözüm olarak hareket eden çok varlıklı bir marj ticaret platformudur. Tek bir çatı altında çeşitli kripto para tabanlı ürün ve hizmetler sunulmaktadır. Platformun kullanımı kolaydır ve güçlü araçlarla doludur.

Aktif tüccarlar, trendin bir sonraki yönü ne olursa olsun kar elde etmek için kaldıraçlı uzun ve kısa pozisyonlara, stop-loss korumasına, yerleşik grafik araçlarına ve daha fazlasına erişebilir – arada piyasa toparlanmasını beklemeden. Bu tüccarlar, herhangi bir zaman diliminde yükseliş trendlerinden, düşüş trendlerinden ve yan ticaret aralıklarından yararlanabilir. Ancak, yüksek kaldıracın aynı zamanda likidasyon riskini de katlanarak artırdığını ve orantısız getiri arayan yeni başlayanlar tarafından değil, yalnızca yeterli piyasa deneyimine sahip tüccarlar tarafından kullanılması gerektiğini belirtmekte fayda var.

Yüksek aktiviteye ve kayda değer bir takipçi kitlesine sahip deneyimli tüccarlar, Covesting kopya ticaret modülünü kullanarak bir strateji yöneticisi olarak daha yüksek gelir elde edebilirler. Strateji yöneticileri, işlemlerini kopyalayan platformdaki takipçilerden kar payı elde eder. Ayrıca, platforma ilk kez kaydolan yönlendirilen kullanıcılardan komisyon alma seçeneği de vardır.

Pasif Yatırımı Çalıştırın

Denklemin pasif tarafında, Covesting kopya tüccarları en üst sıradaki strateji yöneticilerini takip edebilir ve bu tüccarlar karlı bir ticareti her kapattıklarında kar elde edebilir. Takipçilerin takip ettikleri portföylerini yönetmeleri veya güvenlik nedenleriyle maksimum düşüş seviyeleri belirlemeleri ile sadece minimum aktivite gereklidir.

Minimum çaba veya gerekli zaman ile takipçiler para kazanabilir. Takipçiler, COV token üyeliklerini kullanarak, başarılı bir şekilde kopyalanan işlemlerden daha da fazla para kazanmak için kar paylarını da iyileştirebilirler. Yükseltilmiş COV jeton üyelikleri Gelişmiş, Premium ve Elite katmanlarında gelir ve Covesting kopya ticaret modülü aracılığıyla avantajların kilidini açmanın yanı sıra, Covesting getiri hesaplarını kullanarak 2 kata kadar APY artışı sağlar.

Covesting getiri hesapları pasif yatırım çözümüdür. PrimeXBT hesap panosundan en iyi DeFi platformlarına bağlanırlar ve kullanıcıların değişken bir APY faiz oranı karşılığında boşta kripto varlıklarını stake etmelerini sağlar. Oranlar, yoğun piyasa koşullarında %14 APY’ye ulaşıyor.

Çözüm

PrimeXBT ve Covesting, 7/24 alım satım için bir kombinasyondur ve hatta buna uygun 24 saat müşteri hizmeti sunar. PrimeXBT akıllı telefon uygulaması aynı zamanda yatırımcıların ve tüccarların dünyanın her yerinden parmaklarının ucundan bağlantıda kalmalarını sağlar.

Marj ticareti platformu, bir eğitim web sitesinde, haftalık ticaret yarışmasında ve bu makalede özetlenen aktif ticaret ve pasif yatırım seçeneklerine ek olarak çok daha fazlasını içerir.

PrimeXBT’nin Güçlü Alım Satım Araçları Paketi Sunması yazısı ilk olarak CryptoPotato’da yayınlandı.

PrimeXBT, Güçlü Alım Satım Araçları Paketi Sunuyor
adlı haberi okudunuz. Diğer haberler için aşağıya kaydırınız.

kaynak: www.bitcoin-rss.com

Sevdiklerinle Paylaş: