pSTAKE’nin BNB sıvı staking çözümü (stkBNB) artık yayında – Kripto Haberleri

pSTAKE’nin BNB sıvı staking çözümü (stkBNB) artık yayında

Stake edilen varlıklar için likiditenin kilidini açan bir likit staking protokolü olan pSTAKE, BNB likit staking çözümünün (stkBNB) artık ana ağda yayında olduğunu duyurdu. Kullanıcılar, BNB Zinciri ekosisteminde DeFi fırsatlarını takip etmek için stkBNB belirteçlerinden yararlanabilir. Bugün piyasaya sürülen stkBNB, likidite havuzları, verim-çiftçilik ve verim optimizasyonu sağlamak için artık PancakeSwap’ta yayında. Daha […]
Post pSTAKE’in BNB sıvı staking çözümü (stkBNB) şimdi yayında, ilk olarak CryptoNinjas’ta ortaya çıktı.

Stake edilen varlıklar için likiditenin kilidini açan bir likit staking protokolü olan pSTAKE, BNB likit staking çözümünün (stkBNB) artık ana ağda yayında olduğunu duyurdu. Kullanıcılar, BNB Zinciri ekosisteminde DeFi fırsatlarını takip etmek için stkBNB belirteçlerinden yararlanabilir.

Bugün piyasaya sürülen stkBNB, likidite havuzları, verim-çiftçilik ve verim optimizasyonu sağlamak için artık PancakeSwap’ta yayında. Yakın gelecekte diğer BNB Zinciri protokolleriyle daha fazla entegrasyon bekleniyor.

“Binance Labs ile bir ortaklık ve önde gelen blok zinciri güvenlik firmaları tarafından yapılan bir dizi denetim dahil olmak üzere aylarca süren titiz geliştirme ve dikkatli testlerden sonra, pSTAKE şimdi BNB sıvı staking için ana ağ lansmanı ile ilerliyor.”– pSTAKE Ekibi

pStake uygulaması (bnb.pstake.finance)

Kullanıcılar sadece BNB’lerini pSTAKE’de stake ederek yaklaşık %5 otomatik bileşik stake ödülü kazanacaklar. stkBNB, Metamask, Binance Web Cüzdanı, Trust Wallet ve Math Wallet ile uyumlu bir BEP20 jetonudur.

Post pSTAKE’in BNB sıvı staking çözümü (stkBNB) şimdi yayında, ilk olarak CryptoNinjas’ta ortaya çıktı.

pSTAKE’nin BNB sıvı staking çözümü (stkBNB) artık yayında
adlı haberi okudunuz. Diğer haberler için aşağıya kaydırınız.

kaynak: www.bitcoin-rss.com

Sevdiklerinle Paylaş: