Raoul Pal, Ethereum’un küresel olarak en hızlı büyüyen ekonomi olduğunu söyledi

Raoul Pal, Ethereum’un küresel olarak en hızlı büyüyen ekonomi olduğunu söyledi

Real Vision CEO’su Raoul Pal, kripto para ekosistemini anlamak için yeni bir çerçeve sundu ve ethereum ekonomisinin dünyadaki en hızlı büyüyen ekonomi olduğunu düşündüğünü söyledi.

Real Vision CEO’su Raoul Pal, kripto para birimi ekosistemini anlamak için yeni bir çerçeve sundu. Bitcoin ve ethereum’un her biri benzersiz özelliklere sahip varlıklardan ziyade ekonomiler olarak görülmesi gerektiğini öne sürüyor.

Pal, Bitcoin ekonomisini, protokolünün bütünlüğünü şiddetle koruyan ve yeniliklere karşı dirençli olan Katolik kilisesi veya altın böcek topluluğuyla karşılaştırır. Ethereum ekonomisi, değerin korunmasını sağlamak için sorumlu para politikası kurallarını izleyen bir merkez bankası ile ABD ekonomisiyle karşılaştırılır.

Pal ayrıca ETH’nin deflasyonist bir arza sahip olduğunu ve bunun getiri arayan yatırımcılar için onu cazip kıldığını belirtiyor. Pal, Ethereum ekonomisinin özel sektör kredileri, NFT’ler ve ortaya çıkan dApp’ler, DAO’lar, sosyal belirteçler ve katman 2’ler aracılığıyla sermaye kazançları için fırsatlar sunduğunu savunuyor.

Ethereum ekonomisini dünyadaki en hızlı büyüyen ekonomi olarak görüyor ve yatırımcılar için birçok fırsat sunuyor. Ancak Pal, en iyi seçenekleri bulmak için zaman ayırmanın, dolar maliyet ortalamasını almanın ve potansiyel kayıpları önlemek için çeşitlendirmenin önemini vurguluyor.

Diğer büyük kripto projeleriyle ilgili olarak Pal, XRP’yi inovasyondan yoksun ve yavaş büyüyen eski bir ekonomi olan İngiltere ile karşılaştırıyor.

Solana, para birimi ve hisse senedi piyasası çöktüğünde Asya krizinden hemen sonra Güney Kore ile karşılaştırılıyor. Altı yıl boyunca hem USD’yi hem de SPX’i geride bırakan eşsiz bir fırsat sundu.

Ancak solana, üstün performansını sürdürmekte başarısız oldu ve zamanın testine dayanamadı.

Pal, kripto ekosisteminin, gezinmek ve anlamak için çalışmaya istekli olanlar için hayatta bir kez karşılaşılabilecek bir fırsat sunduğu sonucuna varıyor. Pal ayrıca Sui, Aptos, Meta, Instagram ve Polygon dahil olmak üzere diğer gelişmekte olan kripto para birimleri hakkında yorum yapıyor ve ETH’yi en az riskle yatırım yapmanın en kolay yolu olarak görüyor.

Raoul Pal, Ethereum’un küresel olarak en hızlı büyüyen ekonomi olduğunu söyledi adlı haberi okudunuz. Bu konu hakkında ne düşündüğünüzü aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin. Diğer kripto para haberleri için aşağıya kaydırınız. kaynak: crypto.news

Sevdiklerinle Paylaş: