Rarible NFT pazar yeri, Polygon zincirine dokunuyor

Rarible NFT pazar yeri, Polygon zincirine dokunuyor

Blok zinciri Polygon’u benimsemeye yönelik artan taleplerin ortasında, Rarible 18 Ocak’ta Polygon tabanlı misli olmayan token (NFT) koleksiyonları için pazar yeri oluşturucusunu piyasaya sürdüğünü duyurdu.

Tıpkı Ağustos 2022’de Ethereum’da olduğu gibi, çokgen üzerinde Rarible altyapısının kullanılabilirliği bundan böyle mevcut NFT içerik oluşturucularının kendi özelleştirilmiş pazarlarını geliştirmelerine olanak tanıyacak.

Ekim 2022’de platformun bir dizi yükseltme başlattığını hatırlayın, bunlardan biri rakip pazardaki diğer NFT listelemelerini bir araya getirme becerisiydi; ayrıca merkezi olmayan otonom organizasyon (DAO) yönetişim belirteci Rari için bir airdrop yapma olasılığına da işaret etti.

Rarible’ın kurucu ortağı Alexei Falin yaptığı açıklamada, Polygon zincirinin pazar oluşturma aracının gereklilikleri için tüm kutuları işaretlediğini söyledi.

Poligon muhtemelen anın sevgilisidir

Polygon zinciri, son birkaç aydır çok fazla etkileşim alıyor. Polygon, Reddit’in tahsil edilebilir avatarlarının başarısından sonra evlat edinmelerin alay konusu oldu.

Ayrıca, eski ABD Başkanı Donald Trump’ın NFT’lerinin üzerinde başlatılmasının ardından Aralık ayında daha fazla ilgi topladı.

Bu gelişmelerden önce y00ts, DeGods, Magic Eden, Nike, Samsung, Starbucks Odyssey programı gibi büyük markaların diğer yüksek profilli işbirlikleri ve web3’ü keşfetmeye çalışan diğer birçok proje geldi.

Google Haberler’de Bizi Takip Edin

Rarible NFT pazar yeri, Polygon zincirine dokunuyor
adlı haberi okudunuz. Bu konu hakkında ne düşündüğünüzü aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin. Diğer kripto para haberleri için aşağıya kaydırınız.

kaynak: crypto.news

Sevdiklerinle Paylaş: