Raydium, Zebec Yerleşim Protokolünün Yaklaşan Lansmanını Duyurdu | kriptopolitan

Raydium, Zebec Yerleşim Protokolünün Yaklaşan Lansmanını Duyurdu | kriptopolitan

Raydium, Solana tarafından inşa edilmiş bir otomatik piyasa yapıcı [AMM], Zebec’in Raydium’un IDO fırlatma rampası AcceleRaytor’da yakında piyasaya sürüleceğini duyurdu. Zebec, kullanıcıların her saniye dağıtım ve ödeme göndermesine olanak tanıyarak jeton yatırımını, nakit akışını ve bordroyu dönüştürecek sürekli bir uzlaşma protokolüdür.

Halk zammı 15 Mart’ta Raydium’da gerçekleşecek ve ardından 16 Mart’ta resmi işlem başlayacak.

Raydium, projelerin, kullanıcıların yeni listelenen jetonları takas etmesi ve takas etmesi için anında likidite yaratmasına yardımcı olur. Verimli tarım ürünü Fusion’ın yardımıyla projeler, kullanıcıları ek likidite sağlamaya teşvik etmek için Raydium üzerinde emisyonlar yayabilir.

Raydium’un IDO başlatma paneli AcceleRaytor, proje geliştiricileri için ücretsiz bir hizmet ürünüdür. AcceleRaytor, verilen hizmetler için ücret kabul etmez, bu nedenle onu diğer Solana tabanlı fırlatma rampalarından ayırır.

Raydium, AcceleRaytor aracılığıyla Solana ekosisteminin büyümesine öncülük etmeyi hedefliyor. AcceleRaytor, yalnızca sermayeyi artırmakla kalmayıp aynı zamanda likiditeyi gerçekten merkezi olmayan ve birlikte çalışabilir bir şekilde yönlendirmeyi amaçlayan gelişmekte olan projeler için bir fırlatma rampası görevi görür. Ayrıca AcceleRaytor, Raydium ve diğer projelerin topluluk üyelerinin belirli token tekliflerine katılmalarını sağlar.

Bir uzlaşma protokolü olan Zebec, AcceleRaytor’da başlatılan en yeni projedir. Zebec, kullanıcıların her saniye ödeme gönderip almasını sağlayarak nakit akışında, bordroda ve jeton yatırımlarında devrim yaratmaya hazır.

Zebec, yerleşik bir özellik olarak vergi stopajı ve ilk Solana cüzdan banka kartı ile önde gelen zincir üstü ödeme ürününü piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Zebec, eşi benzeri görülmemiş bir şekilde DST Global, Coinbase, Decentralized Global, Lightspeed, Solana, Republic Resolute, Alameda, GreenOaks gibi en iyi markalardan 21 milyon doların üzerinde para topladı.

Bir ekosistem olarak, Zebec’in şu anda üzerine işletmeler ve çözümler oluşturan 250’den fazla projesi var. Yakın zamanda tamamlanan Zebec Hackathon’dan bu yana, Zebec üzerine inşa edilen bu projeler Shima, Capital, Y-Combinator, Partner Fund, A16Z, vb.’den 2 doların üzerinde para topladı.

Raydyum Hakkında

Raydium, Solana blok zinciri üzerine kurulmuş otomatik bir piyasa yapıcı platformudur. Kullanıcılara rahatça ticaret yapma, takas etme ve getiri elde etmek için likidite sağlama fırsatı sunmayı amaçlar. AcceleRaytor başlatma paneli aracılığıyla bir sipariş defteri AMM, en iyi takas fiyatlarından bazıları ve yüksek likidite lansmanları sunan Raydium, gelişmekte olan projelerin sermaye ve likiditeyi artırmasına yardımcı olacaktır.

Medya bağlantısı

Sosyal iletişim

Sorumluluk Reddi Bu ücretli bir basın açıklamasıdır. Okuyucular, tanıtılan şirket veya bağlı kuruluşları veya hizmetleriyle ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi durum tespitlerini yapmalıdır. Haber.com, basın bülteninde bahsi geçen herhangi bir içerik, mal veya hizmetin kullanımından veya bunlara güvenilmesinden kaynaklanan veya kaynaklandığı iddia edilen herhangi bir zarar veya ziyandan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu değildir.

Raydium, Zebec Yerleşim Protokolünün Yaklaşan Lansmanını Duyurdu | kriptopolitan
adlı haberimizi okudunuz. Diğer Haberler için aşağıya kaydırınız.

Sevdiklerinle Paylaş: