Saatler sonra en büyük hamleleri yapan hisse senetleri: Disney, Bumble, Sonos ve daha fazlası – Borsa – Finans Haberleri

Saatler sonra en büyük hamleleri yapan hisse senetleri: Disney, Bumble, Sonos ve daha fazlası

Disney mağazası New York, Times Meydanı’nda görülüyor.

Nick Pfosi | Reuters

Çarşamba zilinden sonra manşetlere çıkan şirketlere göz atın:

Walt Disney — Disney’in bir önceki çeyrek için Disney+’ın beklenenden daha iyi abonelik rakamları yayınlamasının ardından eğlence şirketinin hisseleri %5.8 arttı. Abonelikler, StreetAccount’a göre beklenen 147,76 milyonun üzerinde 152,1 milyon olarak geldi. Disney’in hisse başına kazancı ve geliri de tahminleri aştı.

Sonos – Kablosuz ev ses sistemi üreticisinin hisseleri, şirketin zorlu bir makro ortamda tam yıl rehberliğini kesmesinin ardından %19’dan fazla değer kaybetti. Sonos’un önceki çeyreğe ilişkin kazançları ve geliri de beklentilerin altında kaldı.

Bumble — Bumble, önceki çeyreğe ilişkin gelir düşüşüne rağmen tüm yıl için rehberliğini kestikten sonra %13’ten fazla düştü. Şirket, tahmin kesintisinin nedenleri arasında enflasyon ve döviz dalgalanmalarını gösterdi.

Vacasa — Tatil kiralama yönetimi hissesi, hisse başına 2 sentlik beklenmedik bir kârın ardından %42 arttı. Refinitiv’e göre analistler hisse başına 20 sent kayıp bekliyorlardı. Vacasa ayrıca cari dönem için sağlam rehberlik paylaştı.

.

Saatler sonra en büyük hamleleri yapan hisse senetleri: Disney, Bumble, Sonos ve daha fazlası
adlı haberi okudunuz. Diğer haberler için aşağıya kaydırınız.

kaynak: www.cnbc.com

Sevdiklerinle Paylaş: