Saatler sonra en büyük hamleyi yapan hisse senetleri: Coinbase, Sweetgreen, Roblox ve daha fazlası – Borsa – Finans Haberleri

Saatler sonra en büyük hamleyi yapan hisse senetleri: Coinbase, Sweetgreen, Roblox ve daha fazlası

Bu fotoğraf gösteriminde Coinbase logosu bir akıllı telefon ekranında görüntüleniyor.

Rafael Henrique | SOPA Resimleri | Işık roketi | Getty Resimleri

Mesai sonrası işlemlerde manşetlere çıkan şirketlere göz atın.

Coinbase – Coinbase, üç aylık kazançları bildirdikten sonra mesai sonrası işlemlerde %3,5’ten fazla düştü. Şirket, kısmen ikinci çeyrekte görülen “kripto kışı” nedeniyle analistlerin hem gelir hem de kazanç beklentilerini kaçırdı.

Roblox – Roblox, şirketin üç aylık kazançlarının Wall Street beklentilerinin altına düşmesinden sonra Salı günü yaklaşık %14 oranında değer kaybetti. Roblox, analistlerin 644,4 milyon dolarlık gelir üzerinden 21 sentlik kayıp tahminine karşın, hisse başına 30 sent ve 639,9 milyon dolar gelir bildirdi. Buna ek olarak, Roblox, Wall Street tarafından beklenenden daha az ve ilk çeyreğe göre düşüşle çeyrekte 52.2 milyon günlük aktif kullanıcı bildirdi.

Wynn Resorts – Wynn Resorts hisseleri, oyun şirketinin Wall Street’in gelir tahminlerini kaçırmasının ardından Salı günü geç saatlerde %2,5’ten fazla düştü. Wynn, analistlerin 1,11 dolar zarar ve 980,85 milyon dolar gelir tahminlerine karşın, hisse başına 82 sent zarar ve 908,83 milyon dolar gelir bildirdi.

Unity Software – Unity Software, Wall Street beklentilerini kaçıran üç aylık kazançları hayal kırıklığına uğrattıktan sonra kapanış zilinden sonra yaklaşık %3 değer kaybetti. Unity, 299 milyon dolar gelir ve 21 sentlik zarar beklentilerine karşı 297 milyon dolar gelir ve hisse başına 69 sent zarar bildirdi.

Sweetgreen – Salata şirketinin hisseleri, Salı günü tam yıl görünümünü düşürdükten sonra, işgücünün %5’ini işten çıkaracağını ve ofis alanını düşüreceğini söyledikten sonra, Salı günü mesai sonrası işlemlerde %20’den fazla değer kaybetti. Şirket, hisse başına 36 sent bildirerek kazanç beklentilerini karşıladı, ancak gelirde yetersiz kaldı ve beklenen 130,2 milyon dolara karşılık 124,9 milyon dolar bildirdi.

.

Saatler sonra en büyük hamleyi yapan hisse senetleri: Coinbase, Sweetgreen, Roblox ve daha fazlası
adlı haberi okudunuz. Diğer haberler için aşağıya kaydırınız.

kaynak: www.cnbc.com

Sevdiklerinle Paylaş: