Saatler sonra en büyük hamleyi yapan hisse senetleri: DocuSign, Zscaler ve daha fazlası – Borsa – Finans Haberleri

Saatler sonra en büyük hamleyi yapan hisse senetleri: DocuSign, Zscaler ve daha fazlası

New York’un Meatpacking Bölgesi’ndeki Restorasyon Hırdavat mağazasının İç Tasarım alanı.

Kaynak: Sağdan

Mesai sonrası manşetlere çıkan şirketlere bakın.

DocuSign — Elektronik sözleşmeler şirketinin kazanç artışı bildirmesinin ve beklentilerin üzerinde bir üçüncü çeyrek gelir tahmini yayınlamasının ardından hisseler %17’den fazla arttı. DocuSign, 622 milyon dolarlık gelir üzerinden hisse başına 44 sent kazanç bildirdi. Refinitiv tarafından ankete katılan analistler, 602 milyon dolarlık gelir üzerinden hisse başına 42 sent kazanç tahmin ediyor.

Zscaler — Zscaler beklenenden daha iyi sonuçlar bildirdikten sonra hisse senedi %10,9 arttı. Refinitiv’e göre Zscaler, GAAP dışı bir temelde hisse başına 25 sent kazandı ve hisse başına 20 sentlik konsensüs tahminlerini geride bıraktı. Gelir, 305 milyon dolarlık tahminleri geride bırakarak 318 milyon dolar olarak geldi.

RH — Lüks ev mobilyası perakendecisi kâr ve gelir beklentilerini aşan kazançlar bildirdikten sonra hisseler %1.3 arttı. Bununla birlikte şirket, daha yüksek ipotek oranlarının konut piyasası üzerinde ağırlık yaratacağını söyleyerek, beklenenden daha zayıf bir üçüncü çeyrek gelir görünümü yayınladı.

.

Saatler sonra en büyük hamleyi yapan hisse senetleri: DocuSign, Zscaler ve daha fazlası
adlı haberi okudunuz. Diğer haberler için aşağıya kaydırınız.

kaynak: www.cnbc.com

Sevdiklerinle Paylaş: