Saatler sonra en büyük hamleyi yapan hisse senetleri: NextEra, Danaher, Rhythm Pharmaceuticals ve daha fazlası – Borsa – Finans Haberleri

Saatler sonra en büyük hamleyi yapan hisse senetleri: NextEra, Danaher, Rhythm Pharmaceuticals ve daha fazlası

Mesai sonrası manşetlere çıkan şirketlere bakın.

NextEra Energy — Şirketin 2 milyar dolarlık öz sermaye birimi satma niyetini açıklamasının ardından, hisseler uzun vadeli işlemlerde %3 düştü. Her bir öz sermaye birimi 50 $ tutarında ihraç edilecek ve gelecekte NextEra Energy adi hisse senedi satın almak için bir sözleşmenin yanı sıra 1 Eylül 2027’de bir NextEra Energy Capital Holdings tahvilinde %5 bölünmemiş intifa hakkı payından oluşacaktır. 1.000 ABD Doları anapara tutarında ihraç edilmiştir.

ilgili yatırım haberleri

Danaher — Medikal şirket, bağımsız, halka açık bir şirket oluşturmak için çevresel ve uygulamalı çözümler işini devre dışı bırakma planlarını açıkladıktan sonra hisselerinin %4 arttığını gördü. FactSet’e göre, üçüncü çeyrek gelir rehberliğini de yükseltti.

Rhythm Pharmaceuticals — Rhythm Pharmaceuticals’ın hisseleri, şirketin 100 milyon dolarlık hisse senedi teklifini açıklamasının ardından yaklaşık %11 düştü.

Arconic Corp — İmalat şirketinin hisseleri, Arconic’in Avrupa’daki operasyonel sorunlar ve talep düşüşleri ile yüksek korunmamış enerji maliyetlerinin birleşiminin etkisine atıfta bulunarak tüm yıl için önceden beklenenden daha düşük bir gelir tahmini sağlamasının ardından yaklaşık %8 düştü.

.

Saatler sonra en büyük hamleyi yapan hisse senetleri: NextEra, Danaher, Rhythm Pharmaceuticals ve daha fazlası
adlı haberi okudunuz. Diğer haberler için aşağıya kaydırınız.

kaynak: www.cnbc.com

Sevdiklerinle Paylaş: