Saatler sonra en büyük hamleyi yapan hisse senetleri: Novavax, Upstart, Allbirds ve daha fazlası – Borsa – Finans Haberleri

Saatler sonra en büyük hamleyi yapan hisse senetleri: Novavax, Upstart, Allbirds ve daha fazlası

Bir kadın, 30 Ekim 2020’de çekilen bu resimde, Novavax logosunun önünde “Coronavirus COVID-19 Aşısı” etiketli küçük bir şişe ve tıbbi bir şırınga tutuyor.

Dado Ruviç | Reuters

Mesai sonrası manşetlere çıkan şirketlere bakın.

Novavax — Novavax, Covid aşılarına olan zayıf talep nedeniyle tam yıl gelir rehberliğini kestikten sonra biyoteknoloji stoğu %32 düştü.

Take-Two Etkileşimli Yazılım — Grand Theft Auto gibi oyunların arkasındaki video oyunu şirketinin beklenenden daha zayıf kazançlar bildirmesinin ardından hisseler %6 düştü. Take-Two, Refinitiv tarafından anket yapılan analistlerin öngördüğü 1,09 milyar doların altında 1 milyar dolar gelir bildirdi.

Başlangıç ​​- Tüketici kredisi şirketinin hayal kırıklığı yaratan ikinci çeyrek sonuçları açıklamasının ardından hisseler %7 düştü. Upstart, 228,2 milyon dolarlık gelir üzerinden hisse başına 1 sent kazandı. Refinitiv tarafından ankete katılan analistler, 241,6 milyon dolarlık gelir üzerinden hisse başına 10 sent kazanç tahmin ediyorlardı.

Allbirds – Ayakkabı stoku, Allbirds’ün yıl için tahminini kesmesinin ve daha zayıf tüketici harcamalarını gerekçe göstererek maliyet düşürme çabalarını açıklamasının ardından %12 düştü. Ayakkabı ve konfeksiyon şirketi, Refinitiv’in fikir birliği tahminleriyle karşılaştırıldığında, ikinci çeyrek sonuçlarında beklentileri aştı.

Hims & Hers Health — Hisseler, tele-sağlık şirketi üç aylık sonuçları açıkladıktan ve net yeni abonelik sayısındaki devam eden ivmeyi gerekçe göstererek tüm yıl görünümünü yükselttikten sonra %4’ten fazla değer kazandı.

.

Saatler sonra en büyük hamleyi yapan hisse senetleri: Novavax, Upstart, Allbirds ve daha fazlası
adlı haberi okudunuz. Diğer haberler için aşağıya kaydırınız.

kaynak: www.cnbc.com

Sevdiklerinle Paylaş: