Saatler sonra en büyük hamleyi yapan hisseler: Snowflake, Nvidia, Salesforce ve daha fazlası – Borsa – Finans Haberleri

Saatler sonra en büyük hamleyi yapan hisseler: Snowflake, Nvidia, Salesforce ve daha fazlası

Bu fotoğrafta bir akıllı telefon ekranında görülen Nvidia Corporation’ın hisse senedi alım satım grafiği.

Rafael Henrique | Sopa Resimleri | Işık roketi | Getty Resimleri

Mesai sonrası işlemlerde manşetlere çıkan şirketlere göz atın.

Nvidia – Nvidia, üç aylık kazançların üst ve alt satırda Wall Street beklentilerini karşılamamasının ardından %2,5 düştü. Nvidia, 1,26 dolarlık beklentilere karşılık 51 sentlik hisse başına düzeltilmiş kazanç getirdi. Refinitiv’e göre, analistlerin 8,10 milyar dolar beklediği gelir, 6,7 milyar dolardı.

Salesforce – Salesforce, şirket beklenenden daha zayıf üçüncü çeyrek ve kazanç ve gelir konusunda tam yıl rehberliği verdiğinde %4,7 düştü. Aksi takdirde, müşteri ilişkileri yönetimi yazılımı üreticisi, son çeyrekte Wall Street’in üst ve alt satırlarında beklentilerini aşan sonuçlar bildirdi.

Kar Tanesi – Kar tanesi, gelirin analist tahminlerini kolayca geçmesinin ardından %16,2 arttı. Refinitiv’e göre 497 milyon dolarlık gelir, 467 milyon dolarlık tahminlerin üzerine çıktı.

Autodesk – Autodesk, sonuçların yazılım üreticisi için analist beklentilerini en iyi şekilde geçmesinin ardından %7,8 yükseldi. Şirket, hisse başına 1,65 dolar düzeltilmiş ve 1,24 milyar dolar satış getirdi.

NetApp – NetApp, üç aylık kazançların hem üst hem de alt satırlarda Wall Street beklentilerini aşmasının ardından Çarşamba günü mesai saatlerinden sonra %3,2 kazandı.

Splunk – Splunk, zilden sonra üç aylık kazançları bildirdikten sonra %4,5 değer kaybetti. Şirket, beklenenden daha iyi bir gelir ve daha dar bir kayıp bildirmesine rağmen düştü. Yine de, ters rüzgarların çeyreği etkilediğini kaydetti.

Victoria’s Secret – Perakendeci Victoria’s Secret, satışların ve kazançların Wall Street’in tahminlerinin altına düşmesinin ardından %6.1 düştü. Şirket, analistlerin Refinitiv başına 95 sent kazanç ve 1.56 milyar dolar satış beklediği satışlarda hisse başına 83 sent ve 1.521 milyar dolarlık kazanç bildirdi.

.

Saatler sonra en büyük hamleyi yapan hisseler: Snowflake, Nvidia, Salesforce ve daha fazlası
adlı haberi okudunuz. Diğer haberler için aşağıya kaydırınız.

kaynak: www.cnbc.com

Sevdiklerinle Paylaş: