Saatler sonra trend olan hisse senetleri: Meta, Ford, ServiceNow ve daha fazlası – Finans Haberleri

Saatler sonra trend olan hisse senetleri: Meta, Ford, ServiceNow ve daha fazlası

Meta Platformlar (META): Kazançların kaçırılması ve dördüncü çeyrek gelir rehberliği, hisselerin uzun süreli ticarette düşmesine neden oldu. Çeyrek için gelir 27,7 milyar dolar olarak, beklenen 27,4 milyar dolardan daha iyi oldu. Reality Labs işletme zararı, Wall Street’in 3,09 milyar dolarlık tahmininden fazla, 3,67 milyar dolar oldu. Facebook Günlük Aktif Kullanıcıları üçüncü çeyrekte 1,98 milyara ulaşırken Aylık Aktif Kullanıcıları (MAU’lar) 2,96 milyar oldu.

Jefferies Analisti Brent Thill Yahoo Finance’e verdiği demeçte, “Herkes Mark Zuckerberg’in harcamalarda hava frenine basmasını istiyor” dedi. “Kafa sayısını sabit tutmaları iyi ama bence herkes bu makro fırtınada neler olup bittiğini anlamak için daha sert önlemler istiyor.”

Ford (F): Otomobil üreticisinin hisseleri, şirketin karı beklentilerin altına düştükten sonra düştü. Üçüncü çeyrek geliri 39.4 milyar dolar olurken, düzeltilmiş kazançlar hisse başına 30 sent oldu. Ford ayrıca Argo AI’ya yaptığı yatırımda 2,7 milyar dolarlık nakit dışı vergi öncesi değer düşüklüğü alacağını söyledi.

Şimdi Servis (ŞİMDİ): Hisse senedi, kar beklentilerinden sonra %11 arttı ve abonelik gelirleri bir yıl öncesine göre 22$ arttı. Yıllık sözleşme değerinde 10 milyon doların üzerinde ödeme yapan müşteri sayısı, yıldan yıla %60 arttı. ServiceNow bugün ayrıca CEO Bill McDermott’un ServiceNow’un Yönetim Kurulu Başkanı olarak da görev yapacağını duyurdu. Başkan olarak görev yapan Kurucu Fred Luddy, Yönetim Kurulu üyesi olarak kalacaktır.

Hizalama Teknolojisi (ALGN): Hisseler, Invisalign’ın yapımcısının üçüncü çeyrek için üst ve alt sıralarda kaçırılmasından saatler sonra düştü. Düzeltilmiş kazançlar hisse başına 1,36 dolardı, gelir ise 890.3 milyon dolardı. CEO ve Başkan Joe Hogan kazanç açıklamasında, üçüncü çeyrek sonuçlarının “devam eden makroekonomik belirsizliği ve zayıf tüketici güvenini ve ayrıca operasyonlarımızı etkileyen tüm para birimlerindeki olumsuz döviz kurlarından kaynaklanan önemli bir etkiyi yansıttığını” yazdı.

Yahoo Finance platformunun en son trend hisse senetleri için buraya tıklayın

hikaye devam ediyor

Hisse senetlerini hareket ettiren olaylar da dahil olmak üzere en son borsa haberleri ve derinlemesine analizler için buraya tıklayın

Yahoo Finance’den en son finans ve iş haberlerini okuyun

Apple veya Android için Yahoo Finance uygulamasını indirin

Twitter, Facebook, Instagram, Flipboard, LinkedIn ve YouTube’da Yahoo Finance’i takip edin

Saatler sonra trend olan hisse senetleri: Meta, Ford, ServiceNow ve daha fazlası
adlı haberi okudunuz. Diğer haberler için aşağıya kaydırınız.

kaynak: finance.yahoo.com

Sevdiklerinle Paylaş: