ShopNEXT, İlk Web3 Shop To Earn Platformunu Başlatmak İçin Visa ile İşbirliği Yapıyor

ShopNEXT, İlk Web3 Shop To Earn Platformunu Başlatmak İçin Visa ile İşbirliği Yapıyor

ShopNEXT, Visa kart sahiplerinin alışveriş yaparken ödüller kazanmalarına ve milyonlarca tüccarın işlerini büyütmelerine yardımcı olmalarını sağlayan ilk Web 3 sadakat platformunu başlatmak için Visa ile ortaklık kurdu.

Alışveriş Yapın ve Ödeme Alın

Kazanmak için Oyna ve Kazanmak İçin Taşı platformlarının piyasaya sürülmesiyle her şeyi gördüğümüzü düşündük, ancak ShopNext, Shop To Earn’in tanıtımıyla çubukları değiştirmeye karar verdi. ShopNext, bugün erken saatlerde bir tweet ile ilk Web3 sadakat platformunu başlatmak için Visa ile ortak olacağını duyurdu. Bu, dünya çapındaki Visa kart sahiplerinin rahatça alışveriş yapmalarını ve satın alımlarında jeton ödülleri kazanmalarını sağlayacaktır. Şu anda Visa, dünyanın en aktif ve en büyük ödeme işlemcilerinden biri olmaya devam ediyor. ShopeNext ile ortaklıkları doğru yönde atılmış bir adım olarak görülüyor.

Shop To Earn, ekonomiye gerçek zamanlı değer katan ve aynı zamanda vatandaşlara teşvik sağlayan ustaca, uzun vadeli bir girişimdir. Bu, kullanıcıları daha fazla jeton ödülü kazanmak için daha fazla alışveriş yapmaya teşvik ettiği ve tüccarların işlerini büyütmelerine yardımcı olduğu için klasik bir kazan-kazan durumudur.

ShopNEXT, bir sonraki market alışverişinizde jeton kazanmanın yanı sıra, kullanıcılara kazançlarını artırma seçenekleri sunan uygulama içi oyun ve NFT kartları da sunar. Alışveriş, oyunlaştırma ve NFT, yenilikçi bir Shop To Earn modeli yaratacaktır.

ShopNext için VisaNet’ten Yararlanma

ShopNext, VisaNet Platformunun herhangi bir kullanıcının bir Visa kartını mobil uygulamasına bağlamasına izin veren karta bağlı özelliğini kullanır. ShopNext, VisaNet aracılığıyla yapılan tüm başarılı satın alımları takip edebilecek ve kullanıcıları anında alışveriş bonusu olarak jetonlarla ödüllendirebilecek.

ShopNext, tüccarların işlerini büyütmelerine yardımcı olurken, kullanıcıların günlük alışverişlerinden jeton ödüllerini kullanmalarına olanak tanır. ShopNext ve Visa arasındaki ortaklık, müşterilerin daha fazla alışveriş yapmalarını sağlayarak daha fazla kazanmak için daha fazla alışveriş yapmaya teşvik edilecek. Yiyeceklerinizi satın almak için para aldığınızı hayal edin. ShopNext belirteci bir sadakat noktasıdır, ancak fark, blockchain üzerinde geliştirilmiş olmasıdır.

Sürdürülebilirlik hakkında daha fazlası

Modelin benzersizliğini güçlendirmek için ShopNEXT, Harici Kar Rezervi (EPR) adlı yeni bir terim tanımladı. Tüccarların ve kart verenlerin satış komisyonlarından elde edilen kârın %100’ü, piyasada verilen tüm jetonları desteklemek için EPR’ye gönderilecektir. Bu, her tokenin, kullanıcıların alışveriş yoluyla oluşturduğu içsel bir değere sahip olmasını sağlar.

Vietnam ve Laos Visa Ülke Müdürü Bayan Dung Dang şunları söyledi:

Visa, ShopNEXT ile dijital alışverişin ufkunu genişleten bu yeni işbirliğinden dolayı heyecan duyuyor. Artık her zamankinden daha fazla tüketici çevrimiçi alışveriş yapıyor ve blok zinciri teknolojisine ve NFT’lere dayalı jeton ödülü gibi yeni dijital deneyimler için büyük bir iştah gösteriyor. Ortaklığımız, tüketicilerin endişe duymadan alışveriş yapmalarına ve Visa ödemelerinin hız ve güvenliğinin keyfini çıkarmasına ve NFT‘ler gibi heyecan verici yenilikler kazanmalarına yardımcı olacak.”

Web3, şirketlere ve işletmelere şimdiden yeni bir paradigma getirdi ve çoğu, eski güzel Joe işlem yöntemine şimdiden güle güle diyor. ShopNEXT, kullanıcılara ve tüccarlara pek çok fayda sağlayabilecek en çekici Shop To Earn modelini yaratarak zaten trende öncülük ediyor. Önümüzdeki günlerde daha fazla yenilik ve benimseme bekliyoruz.

ShopNEXT, İlk Web3 Shop To Earn Platformunu Başlatmak İçin Visa ile İşbirliği Yapıyor
adlı haberi okudunuz. Bu konu hakkında ne düşündüğünüzü aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin. Diğer kripto para haberleri için aşağıya kaydırınız.

kaynak: crypto.news

Sevdiklerinle Paylaş: