Swiss Exchange Relai, Bitcoin Banka Kartı Verecek – Kripto Haberleri

Swiss Exchange Relai, Bitcoin Banka Kartı Verecek

Bitcoin odaklı bir tasarruf uygulaması olan Relai, bir bitcoin banka kartı başlatmak için Crowdcube aracılığıyla kitle fonlaması yapıyor.

Bitcoin odaklı bir tasarruf uygulaması olan Relai, bir bitcoin banka kartı başlatmak için Crowdcube aracılığıyla kitle fonlaması yapıyor.

  • Bir Avrupa bitcoin tasarruf uygulaması olan Relai, bir bitcoin banka kartı çıkarmayı planlıyor.
  • Şirket, Crowdcube aracılığıyla kitle fonlamasına başladı ve ilk iki saat içinde 1,5 milyon doların üzerine çıktı.
  • Şu anda Relai 2 milyon doların üzerinde para topladı ve finansman turuna 30 gün kaldı ve yatırımcı teşvikleri sunuyor.

Bitcoin odaklı bir tasarruf yatırım uygulaması olan Relai, kullanıcıların satın alımlarla BTC kazanmalarını sağlayacak bir bitcoin banka kartı planlarını duyurdu.

Relai şu anda, yayına girdikten sadece iki saat sonra, 1,5 milyon dolarlık hedefine ulaştığı kitle fonlaması platformu Crowdcube’u kullanıyor. O zamandan beri, finansman turunun bitmesine üç hafta daha kala 2 milyon doların üzerinde para toplandı.

Relai CEO’su ve kurucusu Julian Liniger, “Yüzlerce yatırımcıyı masaya davet etmek inanılmazdı ve zammın erken başarısı göz önüne alındığında, ürün yol haritası planlarımızı şimdiden ilerletebildik” dedi.

Liniger, “Bitcoin banka kartımızı geliştirmekten heyecan duyuyoruz, bu da sahiplerine yaptıkları her satın alma ile Bitcoin holdinglerini büyütme fırsatı verecek” dedi.

Relai, banka kartının bu yıl içinde piyasaya sürüleceğini ve Crowdcube’a katılan ilk yatırımcıların 10 € (10.41 $) kadar az yatırım yapabileceğini umuyor. Yatırımcılar Relai’ye daha büyük bir tahsisat isterlerse, yatırımcılar sadece şirketin adi hisselerini almakla kalmayacak, aynı zamanda %0 işlem ücreti alacaklardır.

Yaklaşık 5.000-9.999$ yatırım yapmak, Relai’de 3 ay boyunca %0 işlem ücreti, 10.000$-19.999$ altı aylık %0 işlem ücreti ve 20.000$+, 12 ay boyunca %0 işlem ücretinden faydalanacaktır.

Liniger, “Bitcoin hızla ana akıma geçiyor ve bunun gibi inovasyonlar sayesinde orijinal kripto para birimi için çok önemli bir zamanda kilit bir rol oynamaya devam edeceğiz” dedi.

.

Swiss Exchange Relai, Bitcoin Banka Kartı Verecek
adlı haberi okudunuz. Diğer haberler için aşağıya kaydırınız.

kaynak: www.bitcoin-rss.com

Sevdiklerinle Paylaş: