SynFutures, çoklu zincir erişimini iyileştirmek için Yönlendirici Protokolü ile entegre olmayı planlıyor – Kripto Haberleri

SynFutures, çoklu zincir erişimini iyileştirmek için Yönlendirici Protokolü ile entegre olmayı planlıyor

Merkezi olmayan bir türev borsası olan SynFutures, bugün fon transferi, varlık takası ve zincirler arası uygulamalar sağlayan bir zincirler arası protokol olan Router ile yeni bir ortaklık duyurdu. Projeler, kendi ekosistemlerini genişletmek ve entegrasyonu keşfetmek için birlikte çalışarak SynFutures’ın çok zincirli bir ticaret platformu olma misyonunda önemli bir adım atacak. Çapraz zincir veya blok zinciri birlikte çalışabilirliği, […]
SynFutures’ın çoklu zincir erişimini iyileştirmek için Yönlendirici Protokolü ile entegre etmeyi planladığı yazı, ilk olarak CryptoNinjas’ta ortaya çıktı.

Merkezi olmayan bir türev borsası olan SynFutures, bugün fon transferi, varlık takası ve zincirler arası uygulamalar sağlayan bir zincirler arası protokol olan Router ile yeni bir ortaklık duyurdu.

Projeler, kendi ekosistemlerini genişletmek ve entegrasyonu keşfetmek için birlikte çalışarak SynFutures’ın çok zincirli bir ticaret platformu olma misyonunda önemli bir adım atacak.

Zincirler arası veya blok zinciri birlikte çalışabilirliği, iki veya daha fazla ağ üzerinden işlem gerçekleştirme, varlık gönderme ve diğer etkinlikleri ifade eder. Çapraz zincir, kullanıcıların ve likidite sağlayıcılarının (LP’ler) her seferinde bir zincir üzerinde işlem yapması ve tamamlaması gereken SynFutures gibi DeFi projeleri için genel kullanıcı deneyimini iyileştirmede çok önemli bir rol oynar.

Router ile entegrasyon sayesinde SynFutures, kullanıcılar ve LP’ler için bu sıkıntılı noktayı çözebilir.

“SynFutures çok zincirli olacak şekilde tasarlandı ve hem EVM hem de EVM uyumlu olmayan zincirlere dağıtmak için adımlar atıyoruz. Router ile ortaklığımız sayesinde, bu süreci hızlandıracak ve platformumuzu gerçek anlamda zincirleme agnostik hale getirecek yeni fırsatları keşfedebilir ve platformumuzu tüm blok zinciri ekosisteminde yeni kitlelere açabiliriz.”– SynFutures’ın Kurucu Ortağı ve CEO’su Rachel Lin

Yönlendirici Protokolü, varlık transferlerine ek olarak, zincirler arasında güvenli ve sorunsuz bir şekilde keyfi mesajların akışına izin verir ve böylece DeFi’nin çeşitli blok zincirleri arasında birleştirilebilirliğini genişletir.

“Yönlendirici Protokolü, SynFutures’ın çoklu zincire geçmesine ve zincirler arası ilkellerden yararlanmasına yardımcı olmaktan heyecan duyuyor. Kullanıcıların parçalanması ve likidite çağında – DApp’lerin birden çok zincire yayılmasına yardımcı olmaya kararlıyız.”– Ramanai Ramachandran, Router Protocol CEO’su

Bugünkü duyuru, SynFutures’ın büyüyen bir L2 ağı olan Optimism’i dağıtma planlarının ardından geldi. Çoklu zincir stratejisini genişletmek isteyen SynFutures, ticaret platformuna yeni özellikler ve güncellemeler getirecek olan V2 kapalı Alfa’sını da piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

SynFutures’ın çoklu zincir erişimini iyileştirmek için Yönlendirici Protokolü ile entegre etmeyi planladığı yazı, ilk olarak CryptoNinjas’ta ortaya çıktı.

SynFutures, çoklu zincir erişimini iyileştirmek için Yönlendirici Protokolü ile entegre olmayı planlıyor
adlı haberi okudunuz. Diğer haberler için aşağıya kaydırınız.

kaynak: www.bitcoin-rss.com

Sevdiklerinle Paylaş: