Tetrix ve Pitaka kripto cüzdanı, kişi alışverişini dijitalleştirmek için ‘Tetrix Link’i başlattı – Kripto Haberleri

Tetrix ve Pitaka kripto cüzdanı, kişi alışverişini dijitalleştirmek için ‘Tetrix Link’i başlattı

Bugün Filipin liderliğindeki blockchain Tetrix Network ve Pitaka kripto cüzdanı tarafından duyuruldu, kullanıcıların kişisel iletişim bilgileri ve ilgili sosyal medya hesapları gibi bilgileri seçip saklamasına ve bu verileri paylaşmasına olanak tanıyan bir NFC kartı olan Tetrix Link’in piyasaya sürüldüğü açıklandı. NFC özellikli bir karta dokunduklarında veya kartlarının üzerine geldiklerinde […]
Tetrix ve Pitaka kripto cüzdanı, iletişim alışverişini dijitalleştirmek için ‘Tetrix Link’i başlattıktan sonra CryptoNinjas’ta ilk kez ortaya çıktı.

Bugün Filipin liderliğindeki blockchain Tetrix Network ve Pitaka kripto cüzdanı tarafından duyuruldu, kullanıcıların kişisel iletişim bilgileri ve ilgili sosyal medya hesapları gibi bilgileri seçip saklamasına ve bu verileri paylaşmasına olanak tanıyan bir NFC kartı olan Tetrix Link’in piyasaya sürüldüğü açıklandı. NFC özellikli bir mobil cihaza dokunduklarında veya kartlarının üzerine geldiklerinde.

Blockchain ile desteklenen gezinmesi kolay bir kullanıcı arayüzü sunan Tetrix Link, herhangi bir kimlik veya anahtar kartı olarak işlev görebilir. Sonunda, belirli kullanım durumları için görev açısından kritik verileri ve aşı sertifikaları ve verileri NFT’ler gibi diğer fiziksel belgeleri de depolayacaktır.

Terix Link’i kullanmak için kullanıcıların Pitaka mobil uygulamasının en son sürümünü indirmeleri gerekir. Ardından, https://link.tetrix.xyz adresinde kaydolun ve gösterge tablosunda gereken kişisel ayrıntıları ve iletişim bilgilerini doldurun.

Kart satın alındığında, kullanıcılara kontrol panelini Tetrix Link kartına bağlamak için bir kimlik doğrulama kodu verilir. Son olarak, kartı NFC özellikli bir cihaza dokundurarak bu verileri paylaşın ve bilgiler ekranda belirene kadar çıkarmayın.

“Tetrix Link ile verilerinizi meslektaşlarınızla daha kolay paylaşabilirsiniz ve birden fazla varlığın verileri ağ içinde depolandığından birden fazla kartvizit ihtiyacını ortadan kaldırabilirsiniz. Hangi bilgilerin paylaşılacağını kontrol edebilirsiniz ve son olarak, paylaşmak için yalnızca bir bağlantıya veya QR koduna ihtiyacınız olur.”– Felix Asuncion, Tetrix Network Kurucu Ortağı ve Gelirler Başkanı

Fiziksel cüzdanlarımızı kullanma şeklimizi yeniden yaratmayı amaçlayan Tetrix Link, kullanıcıların diğer kişisel saklama verilerini güvence altına almasına olanak tanır. Sunulması gereken tüm veriler kullanışlı küçük bir kartta bulunur ve olası bağlantıların yalnızca NFC özellikli telefonlarına karta dokunması yeterlidir.

Bir kişinin telefonunun NFC’yi desteklememesi durumunda kartın bir QR kodu vardır. Ayrıca, aktarım anında internet bağlantısı yoksa, alıcı bağlantıyı işaretleyebilir ve daha sonra erişebilir. Daha sonraki sürümlerde, Tetrix Link, kullanıcıların verilere çevrimdışı olarak da erişmesini sağlayacak.

Ayrıca, çalışmalarda, kullanıcıların özgeçmişlerini ve kendileri hakkında bir tanıtım ekleyebilecekleri, ayrıca programlarını rezerve edebilecekleri veya NFC özellikli bir telefona karta dokunduklarında bir takvim oluşturabilecekleri ikinci bir sürüm de var.

Kartla ilgili gelecekteki güncellemeler, kullanıcıların Pitaka cüzdanı aracılığıyla kripto para transfer etmelerini ve almalarını, sadakat veya ödül kartlarında olduğu gibi avantajlar elde etmelerini ve tüccarlar ve ulaşım için ödeme yapmalarını sağlamayı amaçlıyor.

Tetrix Link hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

Tetrix ve Pitaka kripto cüzdanı, iletişim alışverişini dijitalleştirmek için ‘Tetrix Link’i başlattıktan sonra CryptoNinjas’ta ilk kez ortaya çıktı.

Tetrix ve Pitaka kripto cüzdanı, kişi alışverişini dijitalleştirmek için ‘Tetrix Link’i başlattı
adlı haberi okudunuz. Diğer haberler için aşağıya kaydırınız.

kaynak: www.bitcoin-rss.com

Sevdiklerinle Paylaş: