Tiffany & Co. Özel NFT Hattını Başlattıktan Sonra Cryptopunk’ın Hacmi %1.847 Arttı. – Kripto Haberleri

Tiffany & Co. Özel NFT Hattını Başlattıktan Sonra Cryptopunk’ın Hacmi %1.847 Arttı.

Kripto para

Yeni çıkan NFTiff’i herkes satın alabilir, ancak halihazırda sahip olan Punk sahipleri onu özel bir kolye için kullanabilirler. Sektörün en popüler fungible token (NFT) koleksiyonlarından biri olan CryptoPunks’ın işlem hacmi Pazartesi günü 24 saatte %1.847 arttı. Bu dönemde yaklaşık 1.226,68 dolar değerindeki Ether (ETH) değerinde Punk NFT’ler işlem gördü. Talepteki artış, Tiffany & Co.’nun Punk sahipleri için özel bir avantaj içeren kendi NFT koleksiyonunun ortaya çıkmasıyla ilgili görünüyor. “NFTiffs” olarak adlandırılan koleksiyon, 250 dijital geçişten oluşuyor. Ethereum’da basılan NFTiff’ler … CryptoCurrencyNews.com’daki Tam Makaleyi Okuyun Bitcoin, ethereum, ilk madeni para teklifleri, ICO’lar, ethereum ve diğer tüm kripto para birimleri hakkında en son kripto para birimi haberlerini alın. Kripto para borsalarında nasıl işlem yapacağınızı öğrenin. Crypto Currency News tarafından sağlanan tüm içerik Kullanım Koşullarımıza ve Sorumluluk Reddi Beyanımıza tabidir.

Yeni çıkan NFTiff’i herkes satın alabilir, ancak halihazırda sahip olan Punk sahipleri onu özel bir kolye için kullanabilirler. Sektörün en popüler fungible token (NFT) koleksiyonlarından biri olan CryptoPunks’ın işlem hacmi Pazartesi günü 24 saatte %1.847 arttı. Bu dönemde yaklaşık 1.226,68 dolar değerindeki Ether (ETH) değerinde Punk NFT’ler işlem gördü. Talepteki artış, Tiffany & Co.’nun Punk sahipleri için özel bir avantaj içeren kendi NFT koleksiyonunun ortaya çıkmasıyla ilgili görünüyor.

“NFTiffs” olarak adlandırılan koleksiyon, 250 dijital geçişten oluşuyor. Ethereum’da basılan NFTiff’ler …

Bitcoin, ethereum, ilk madeni para teklifleri, ICO’lar, ethereum ve diğer tüm kripto para birimleri hakkında en son kripto para birimi haberlerini alın. Kripto para borsalarında nasıl işlem yapacağınızı öğrenin.

Tiffany & Co. Özel NFT Hattını Başlattıktan Sonra Cryptopunk’ın Hacmi %1.847 Arttı.
adlı haberi okudunuz. Diğer haberler için aşağıya kaydırınız.

kaynak: www.bitcoin-rss.com

Sevdiklerinle Paylaş: