Token 2049’da En İyi Kripto Borsası LBank: Başarılı Sergi ve Afterparty – Kripto Haberleri

Token 2049’da En İyi Kripto Borsası LBank: Başarılı Sergi ve Afterparty

BASIN BÜLTENİ. SİNGAPUR, 3 Ekim 2022 – Küresel kripto borsası LBank, Singapur’da Token 2049’a sponsor ve katılımcı olarak katıldı. LBank, Token 2049 fuarında açık kollarla karşılandı ve başarılı bir after party’ye ev sahipliği yapmaya devam etti. Yükselen ve gelişen önemli kripto merkezlerinden biri olan Singapur, çok çeşitli kripto severlere ev sahipliği yaptı. […]

BASIN BÜLTENİ. SİNGAPUR, 3 Ekim 2022 – Küresel kripto borsası LBank, Singapur’da Token 2049’a sponsor ve katılımcı olarak katıldı. LBank, Token 2049 fuarında açık kollarla karşılandı ve başarılı bir after party’ye ev sahipliği yapmaya devam etti. Yükselen ve gelişen büyük kripto merkezlerinden biri olarak Singapur, çeşitli kripto severlere ev sahipliği yaptı ve LBank’a birçok kullanıcı ve hayranla şahsen tanışma şansı verdi.

7000’den fazla katılımcı ve 2000 şirketin temsil edildiği TOKEN 2049, şu anda kriptodaki en büyük etkinlik. Etkinlik aynı zamanda Formula 1 Singapur Grand Prix’sine denk geliyor ve Singapur’u şu anda en heyecan verici yer haline getiriyor. LBank ekibi, Asya merkezli kullanıcılarımız ve ortaklarımızla bağlantı kurma fırsatından çok memnun kaldı.

LBank, Token 2049’da yer alma ve etkinlikte birçok proje, ortak ve medya temsilcisi ile tanışma onuruna sahipti. “Çoğu zaman çevrimiçi iletişim kurduğumuzdan, herkesi yüz yüze görmek güzeldi. Bir ortak, LBank ile yakında çalışmayı gerçekten dört gözle bekliyoruz” dedi.

29 Eylül’de LBank, insanların ana konferanstan sonra sosyalleşme şansına sahip olmaları için başarılı bir “LBank & Friends” Afterparty’e ev sahipliği yaptı. Encryptus ve MetaBell tarafından ortaklaşa düzenlenen etkinliğe, 300’den fazla kişinin katıldığı, endüstrinin her köşesinden çeşitli arkadaşlar bir araya geldi.

LBank’ın TOKEN 2049’daki sergisi, LBank’ın airdroplar ve diğer etkinlikler de dahil olmak üzere mevcut marka yükseltmesinin yanı sıra gerçekleşti. Bu, LBank’ın yeni logosunu ve marka malzemesini çevrimdışı bir konferansta ilk kez kullanmasıydı. “Token 2049, yeni logomuzu göstermek ve gelecek planlarımızı paylaşmak için en iyi fırsat. Bundan daha samimi, enerjik bir alan istenemez” dedi LBank’tan bir temsilci.

LBank Hakkında

LBank, 2015 yılında kurulmuş en iyi kripto borsalarından biridir. Kullanıcılarına özel finansal türevler, uzman varlık yönetimi hizmetleri ve güvenli kripto ticareti sunmaktadır. Platform, dünya çapında 210’dan fazla bölgeden 7 milyondan fazla kullanıcıya sahiptir. LBank, kullanıcıların fonlarının bütünlüğünü sağlayan ve kripto para birimlerinin küresel olarak benimsenmesine katkıda bulunmayı amaçlayan son teknoloji büyüyen bir platformdur.

Şimdi Ticarete Başlayın: lbank.com

Topluluk ve Sosyal Medya:

l Telgraf

l Twitter

lFacebook

Linkedin

l Instagram

lYouTube

İletişim detayları:

LBK Blockchain Co. Limited

LBank Borsası

[email protected]

[email protected]

Bu bir basın açıklamasıdır. Okuyucular, tanıtılan şirket veya bağlı kuruluşları veya hizmetleriyle ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi durum tespitlerini yapmalıdır. Bitcoin.com, basın bülteninde bahsedilen herhangi bir içerik, mal veya hizmetin kullanımından veya bunlara güvenilmesinden kaynaklanan veya neden olduğu iddia edilen herhangi bir zarar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu değildir.

Token 2049’da En İyi Kripto Borsası LBank: Başarılı Sergi ve Afterparty
adlı haberi okudunuz. Diğer haberler için aşağıya kaydırınız.

kaynak: www.bitcoin-rss.com

Sevdiklerinle Paylaş: