White Label Cryptocurrency değişim komut dosyası – Klasik bir kılavuz – Kripto Haberleri

White Label Cryptocurrency değişim komut dosyası – Klasik bir kılavuz

White Label Cryptocurrency exchange yazılımı önceden tasarlanmış bir yazılımdır ve tüm test süreçlerinden geçmiştir. Böylece yazılım hatasız hale gelir.

Kripto para birimi değişimi, daha yüksek karlar elde etmek için umut verici bir iş modelidir. Son zamanlarda, Cryptocurrency değişimi çok çeşitli kripto girişimlerini kendine çekti. Olağanüstü işlevleri ve faydaları nedeniyle. Şu anda, bunu bilmek sizi heyecanlandırabilir. Bu yüzden size kripto borsa işine genel bir bakış sunayım. İlk olarak, kripto değişimi geliştirme metodolojilerini görelim.

Bir kripto borsası başlatmak istediğinizde izleyebileceğiniz iki olası yol vardır. Gibi…

 • Sıfırdan bir kripto borsası geliştirmek
 • Bir klon komut dosyası kullanarak bir kripto değişimi başlatma.

tercih ettiğinizde sıfırdan gelişme, büyük miktarda para yatırmanız gerekiyor ve bu süreç zor olacak. Ayrıca, onları yürütmek için harika bir ekibe ihtiyacınız var.

Bir klon komut dosyasıyla başlatma – Tüm gerekli özelliklerle tamamen dolu olan önceden kodlanmış bir yazılımdır. Bu komut dosyasını kullanmanın bir avantajı, daha az yatırım gerektirmesi ve değişimin bir haftadan daha kısa sürede dağıtılabilmesidir.

Hepimiz para kazanmanın ne kadar zor olduğunu biliyoruz. Bu yüzden hayalinizdeki projeye yaptığınız yatırım, olduğu kadar değerli olmalıdır. Yukarıda belirtilen yollardan, herkesin bir kripto değişimi geliştirmek için en etkili ve en hızlı yöntemi bulması pasta kadar kolaydır. Şu anda, hepsini bir araya getirdiğinizde – Bir kripto değişimi klon betiği mükemmel bir seçim olacaktır.

Yukarıda bahsedildiği gibi, A Cryptocurrency exchange script önceden tasarlanmış bir yazılımdır ve tüm test süreçlerinden geçmiştir. Böylece yazılım hatasız hale gelir. Gibi bazı özelliklerden oluşur,

 • Çok dilli destek
 • Süper Hızlı Eşleştirme Motoru
 • Destekleyici Yönetici Kontrol Paneli
 • Limit emri, Piyasa emri ve Stop emri
 • Marj ticareti
 • Çoklu Kripto para cüzdanı entegrasyonu
 • Anında al/sat
 • IEO modülü
 • Yönlendirme programı
 • Otomatik KYC/AML doğrulamaları ve çok daha fazlası.

Yukarıda listelenenler, senaryoda alabileceğiniz ve deneyimli hizmet sağlayıcıların yardımıyla iş gereksinimlerinize göre değiştirebileceğiniz özelliklerden bazılarıdır. Yanlışlıkla yanlış servis sağlayıcıyı seçerseniz, hayalinizdeki kripto borsası işi gereksiz risklerle sonuçlanabilir.

Bunu önlemek için, kripto borsa işiniz için mükemmel olacak doğru servis sağlayıcıyı seçmelisiniz. Mevcut pazarda birçok hizmet sağlayıcının elini uzatması nedeniyle, onlar için en iyi sağlayıcıyı bulmak zor olacaktır.

Bahsetmişken, piyasadaki en iyi veya doğru servis sağlayıcı hakkında derinlemesine araştırma yaptım, bazılarını buldum ve birkaç servis sağlayıcıyı kısa listeye aldım. Bu birkaç sağlayıcıdan size en iyi servis sağlayıcıyı önermeme izin verin – madeni para klonu.

Coinsclone, kripto pazarında gerçek bir kripto borsası klon komut dosyası servis sağlayıcısıdır. Bu nedenle, müşterilere en iyi kripto değişim klon komut dosyalarını sunma konusunda deneyimlidirler. Komut dosyalarını kullanarak, kripto borsanızı bir haftadan kısa sürede ve düşük maliyetli bir şekilde başlatabilirsiniz. Birkaç girişimin kendilerine yaklaşmasını sağlayan herhangi bir kusur olmadan 100’den fazla projeyi başarıyla tamamladılar.

En iyilerinin anında ücretsiz demosunu alın Beyaz Etiket Kripto Değişim Yazılımı burada!!!

White Label Cryptocurrency değişim komut dosyası – Klasik bir kılavuz
adlı haberi okudunuz. Diğer haberler için aşağıya kaydırınız.

kaynak: www.bitcoin-rss.com

Sevdiklerinle Paylaş: