XRP 0,30 Dolara Düştü Ancak Boğalar Bitcoin’e Karşı Daha İyi Performans Gösterdi (Ripple Fiyat Analizi) – Kripto Haberleri

XRP 0,30 Dolara Düştü Ancak Boğalar Bitcoin’e Karşı Daha İyi Performans Gösterdi (Ripple Fiyat Analizi)

Ripple, kripto para piyasasındaki son düşüşten muaf değil. Buna rağmen XRP, Bitcoin’e karşı farklı bir tablo çiziyor. İki çifti analiz ederken tamamen farklı iki bakış açısı olduğunu belirtmekte fayda var. Son 24 saatte fiyat %8 düşerken Bitcoin karşısında yaklaşık %3 arttı. […]

Ripple, kripto para piyasasındaki son düşüşten muaf değil. Buna rağmen XRP, Bitcoin’e karşı farklı bir tablo çiziyor. İki çifti analiz ederken tamamen farklı iki bakış açısı olduğunu belirtmekte fayda var. Son 24 saatte fiyat %8 düşerken Bitcoin karşısında yaklaşık %3 arttı.

Teknik Analiz

tarafından Grizzly

Günlük Grafik

Boğalar inkar edilemez şekilde ayılardan daha zayıf, çünkü grafikte daha düşük tepeler ve daha düşük dipler görülüyor. Kırmızı mumlardaki uzun üst fitiller ve vücutlarının uzunluğu, ayıların bu yüksek seviyeleri ne kadar güçlü bir şekilde koruduğunu gösterir.

Son gün açısından, satıcılar pariteyi 0,31 $’a yaklaştırdı, ancak oradaki destek bölgesi XRP’yi bir kez daha kurtarabildi (yeşil). Bu haziran ve temmuz aylarını hatırlattı.

Ayıların mevcut piyasa hakimiyeti göz önüne alındığında, 0,35 dolarlık yatay direncin yakın zamanda kırılması pek olası değil. Üzerinde bir kırılma olmadığı sürece, yapı tamamen düşüş eğiliminde.

0,3 doların altında kapanış muhtemelen çok sayıda durdurma kaybının tetiklenmesine neden olacağından, fiyatı bu seviyenin üzerinde tutmak çok önemlidir.

Temel Destek Düzeyleri: 0,30 ABD Doları ve 0,24 ABD DolarıAnahtar Direnç Seviyeleri: 0,35 ABD doları ve 0,40 ABD doları

Günlük Hareketli Ortalamalar:MA20: 0,33MA50: 0,35MA100: 0,35MA200: 0,51 0,51Kaynak: TradingView

XRP/BTC Grafiği

Daha önce de belirtildiği gibi, XRP/BTC ticaret çifti grafiğindeki yapı yükseliş gösteriyor. Alıcıların art arda altıncı mumu 200 günlük hareketli ortalamanın (beyaz) üzerinde kapatması muhtemel görünüyor. 1700 ve 1800 SAT arasındaki direnç bölgesi (kırmızı ile gösterilmiştir), 75 gün içinde bunu başaramamış olsa da, fiyatın aşması gereken güçlü bir engeldir.

Parite bu seviyeyi çevirebilirse, yeni bir yükseliş yapısı kurulacak. Bu durumda haftalık grafikte Mayıs 2021’den beri gerçekleşmeyen daha yüksek bir zirve oluşacaktır.

Ripple, Bitcoin’den daha iyi performans göstermede bugün altcoinlerin çoğundan farklı değildi.

Temel Destek Düzeyleri: 1500 SAT & 1370 SATAnahtar Direnç Seviyeleri: 1800 SAT & 2100 SATKaynak: TradingView

XRP yazısı 0,30 Dolara Düştü Ancak Boğalar Bitcoin’e Karşı Daha İyi Performans Gösterdi (Ripple Fiyat Analizi) CryptoPotato’da ilk olarak ortaya çıktı.

XRP 0,30 Dolara Düştü Ancak Boğalar Bitcoin’e Karşı Daha İyi Performans Gösterdi (Ripple Fiyat Analizi)
adlı haberi okudunuz. Diğer haberler için aşağıya kaydırınız.

kaynak: www.bitcoin-rss.com

Sevdiklerinle Paylaş: