XRP Fiyat Analizi: Ripple Eyes 0,40 Dolar Ama Ayılar Bir Düşüş Daha Sağlayacak mı? – Kripto Haberleri

XRP Fiyat Analizi: Ripple Eyes 0,40 Dolar Ama Ayılar Bir Düşüş Daha Sağlayacak mı?

Kripto piyasası bugün yeşilde. XRP, en büyük kripto para birimleri ile birlikte bir fiyat artışı yaşadı. Ancak, fiyat üç aylık konsolidasyondan çıkana kadar düşüş eğilimi tersine çevrilmeyecek. Teknik Analiz Yazan: Grizzly Günlük Grafik XRP, son elli günde teknik olarak bir yükseliş yapısı oluşturdu. […]

Kripto piyasası bugün yeşilde. XRP, en büyük kripto para birimleri ile birlikte bir fiyat artışı yaşadı. Ancak, fiyat üç aylık konsolidasyondan çıkana kadar düşüş eğilimi tersine çevrilmeyecek.

Teknik Analiz

Gönderen: Grizzly

Günlük Grafik

XRP, son elli günde teknik olarak bir yükseliş yapısı oluşturdu. Bu yapı, daha yüksek yükseklerin ve daha yüksek alçakların oluşumuyla doğrulanır. Öyle olsa bile, fiyat hala kilit direnç bölgesinin altında (beyaz renkte) flört ediyor. Bu bölge 0,41 ila 0,47 ABD Doları aralığındadır.

Benzer şekilde, Göreceli Güç Endeksi (RSI), son iki hafta içinde üçüncü kez azalan çizgiye (kırmızı) dokunmak üzere. RSI direnci kırıp 70’in üzerine çıkarken boğalar aynı anda fiyatı direnç bölgesinin üzerine çıkarsa, düşüş hissi kısa vadede muhtemelen azalacaktır. Satın alma baskısı muhtemelen artacaktır. Bu senaryoda, parite 0,55 dolarlık hedefe uzanabilir.

Bu varsayıma aykırı olarak, RSI, Ağustos 2021 ve Şubat 2022’ye (dikey kırmızı çizgi) benzer kırmızı direnci aşamazsa, ayılar piyasada üstünlük kazanacak. XRP’yi 0,33 ABD dolarına kadar sürükleyebilir.

Boğaların zemini koruduğu düşünülürse direnç bölgesinin yeniden test edilmesi bekleniyor. Ayıların oraya çekilip çekilmeyeceği henüz belli değil.

Temel Destek Düzeyleri: 0,33 ABD Doları ve 0,30 ABD DolarıAnahtar Direnç Seviyeleri: 0,41 ABD doları ve 0,47 ABD doları

Günlük Hareketli Ortalamalar:MA20: 0,36MA50: 0,34MA100: 0,38MA200: 0,56 DolarKaynak: TradingView

XRP/BTC Grafiği

Bitcoin’e karşı, fiyat düşen bir kama içinde (sarı renkte) aşağı doğru hareket ediyor. Parite, son 45 günde üç kez bu kama tepesine ulaştı, ancak ayılar onu agresif bir şekilde savunuyor. Öte yandan, 1500 SAT’deki (yeşil) yatay destek dört kez kırıldı. 1-2 kat daha fazla ulaşılırsa bu destek bozulacaktır. Bu durumda, ayılar fiyatı 1370 SAT’ye (beyaz) çekebilir. Kamadaki bir kırılma, yükseliş rallisinin başladığını gösterebilir. 2000 SAT bu hareketin hedefidir.

Temel Destek Düzeyleri: 1500 SAT & 1370 SATAnahtar Direnç Seviyeleri: 1700 SAT & 2100 SATKaynak: TradingView

XRP Fiyat Analizi sonrası: Ripple Eyes 0,40 Dolar Ama Ayılar Başka Bir Düşüş Sağlayacak mı? ilk olarak CryptoPotato’da göründü.

XRP Fiyat Analizi: Ripple Eyes 0,40 Dolar Ama Ayılar Bir Düşüş Daha Sağlayacak mı?
adlı haberi okudunuz. Diğer haberler için aşağıya kaydırınız.

kaynak: www.bitcoin-rss.com

Sevdiklerinle Paylaş: