Yığın fiyat analizi: Güçlü bir yükseliş salınımının ardından STX 2,12 dolara yükseldi

Yığın fiyat analizi: Güçlü bir yükseliş salınımının ardından STX 2,12 dolara yükseldi

TL; DR Dağılımı Yığın fiyat analizi bugün yükseliş gösteriyor.STX/USD için direnç 2,13$’da bulundu.Güçlü destek 2,09$’da mevcut. En son Stacks fiyat analizi, boğaların son zamanlarda liderliği ele geçirdiğini doğruladığı için bugün yükseliş gösteriyor. Madeni para, başlangıçta aşağı kırıldıktan sonra, bugünkü işlem seansının başlangıcından bu yana düşüş baskısı altındaydı. Yükseliş desteği gece geç saatlerde ortaya çıktı, ancak düşüş baskısı ezici oldu ve kısa süre sonra ayılar fiyatı daha da aşağı çekti. Ancak boğalar yakın zamanda güçlü bir geri dönüş yaptı ve fiyat 2.11 dolar seviyesine yükseldi.

STX/USD 1 günlük fiyat grafiği: Boğalar yükselişe geçerek trendleri değiştiriyor

1 günlük Yığın fiyat analizi, son 24 saatte fiyatta bir artış olduğunu belirtir. Koşullar son birkaç saattir boğalar için son derece elverişli gidiyor. Bu hafta fiyat hareketlerinde bir dalgalanma görüldü ve ayılar pozisyonlarını geri kazanmak için mücadele ediyorlardı. Ancak bugünkü eğilim, fiyatın yüzde 1,61 artarak 2,12$ seviyesine çıkmasıyla alıcılar için son derece destekleyici oldu. STX/USD 1 günlük fiyat tablosu. Kaynak: TradingView Bir günlük fiyat grafiğindeki hareketli ortalama (MA) değeri 2,09$ seviyesinde. Aynı zamanda, Bollinger bandının ortalaması fiyat seviyesinin 2,15$ üzerinde tutulurken, üst Bollinger bandı 2,36$ ve alt Bollinger bandı 1.949$ puana dokunuyor. Göreceli Güç Endeksi (RSI) puanı, endeks 48’e kadar yükseldi.

Yığın fiyat analizi: Son gelişmeler ve diğer teknik göstergeler

4 saatlik Yığın fiyat analizi, ayılar hakim konumda olduğundan ve daha fazla düşüş trendi beklendiğinden, fiyat fonksiyonunun işlem seansının başlangıcından itibaren düşüş baskısı altında olduğunu gösteriyor, ancak STX 1,98 $ seviyesinde bir destek tabanı buldu ve madeni para reddedildi. daha da olumsuz. Fiyat sadece üç saat içinde 1.98$’dan 2.12$’a yükseldiğinde, tüm kayıpları telafi edip fiyat seviyesini yeşile çevirdiğinde durum ilginç bir hal aldı. Boğalar son derece iyi performans gösterdi ve şimdi STX’in daha yeşil tarafta kapanmasını bekliyoruz. STX/USD 4 saatlik fiyat tablosu. Kaynak: TradingView SMA 20 eğrisi, günün erken saatlerinde düşüş dalgası oldukça güçlü olduğu için hala SMA 50 eğrisinin altında. Dört saatlik fiyat grafiği için üst Bollinger bandı değeri 2,20$, alt Bollinger bandı değeri ise 1,99$’dır. RSI puanı tarafsız bölgede, ancak güçlü satın alma faaliyeti nedeniyle aniden 53 endeksine yükseldi.

Yığın fiyat analizi sonucu

Stacks fiyat analizi, kripto paranın bugünkü işlem seansının büyük bir bölümünde düşüş stresi altında kaldıktan sonra aniden yükselişe geçtiğini gösteriyor. Fiyattaki artış, alıcılar için daha parlak beklentiler getirdi ve STX’in bugün yeşillerde daha da yukarıya ve kapanışa devam etmesini bekliyoruz. Sorumluluk Reddi Sağlanan bilgiler ticaret tavsiyesi değildir. Cryptopolitan.com, bu sayfada verilen bilgilere dayanarak yapılan yatırımlardan sorumlu değildir. Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce bağımsız araştırma ve/veya kalifiye bir uzmana danışmanızı şiddetle tavsiye ederiz.
Kaynak: www.cryptopolitan.com

Sevdiklerinle Paylaş: